AndroidiOS

CarX Drift Racing 3 en iyi iPhone’de bile 30fps’de çalışıyor

CarX Drift Racing 3 geliştiricileri iPhone cihazları üzerinden oynanış videosu yayınladılar. Oyun henüz 30fps üstüne zor çıkmaktadır.

CarX Drift Racing 3, CarX Street tarafından popüler hale getirilen CarX serisindeki yeni bir mobil oyundur. Şimdiye kadar Drift Racing 3 geliştiriliyor ve oynanamıyor. Ancak geliştiriciler, aynı anda birkaç iPhone’da kaydedilen oyunu gösterdi : iPhone 14 , iPhone SE 2020, iPhone 11 ve iPhone 12 Pro.

CarX Street’in başarısız optimizasyonundan sonra oyuncular sık ​​sık CarX Drift Racing 3’ün optimizasyonu sordular. Bu nedenle, yeni videoda oyunun iOS çalıştıran modern akıllı telefonlarda ne kadar verebileceği gösterildi.

Yani iPhone 11 ve iPhone SE 2020’de FPS 30 kareyi geçmedi. SE modelinde ise 29 kareye kadar düşüşler oldu. Daha güçlü iPhone 12 Pro’da, resim zaten daha kararlı – 30’dan 43 FPS’ye. Ve sunulan akıllı telefonların en güçlüsü olan iPhone 14 Pro’da FPS bazen 50 kareye ulaştı.

İşte geliştiricilerin söyledikleri:

  • Bu oyunun son versiyonu değil, bu yüzden optimizasyon çalışmaları devam edecek;
  • Sunulan konum Ebisu kompleksidir. Oyundaki en hacimli ve “ağır” olanıdır, bu nedenle FPS’nin 60 kareye kadar çıkması beklenmiyordu;
  • Mevcut sürüm akıllı telefonlara yüklenmiştir;
  • FPS’yi artırmak için hiçbir manipülasyon yapılmadı;
  • Bu ilk resmi oynanış videosu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.