AndroidiOS

Undead Clash: Zombie Games 3D Android APK

Undead Clash Zombie’nin erken bir sürümü , ABD dahil olmak üzere birçok ülkede Google Play Store’de mevcuttur.

Undead Clash Zombie, zombi kıyamet ortamında geçen bir arcade shooter oyunudur. Hareketsiz durmanız ve büyüyen ölü kalabalığından geri ateş etmeniz gereken seviyeleri geçeceksiniz. İlk atışın yavaş çekimde yapılmasına sevindim, bu da en az bir düşmandan hızla kurtulmanıza izin veriyor. Ayrıca düşman türleri de farklıdır – yürüyen ölülerin yanı sıra eşek arıları ve hatta goriller size saldıracaktır.

Undead Clash Zombie’yi kazanmak için, yerel Bestiary’ye girmek için zombi kartlarına ve ayrıca tatar yayı gibi yeni silahları nakavt etme yeteneğine sahip yağma kutularına sahip olursunuz. Açıklamaya bakılırsa, diğer insanlara katılabileceksiniz; Kooperatif anlamına gelmiyor, daha çok bir klana katılmak gibi.

Genel olarak, Ten Square Games stüdyosundaki geliştiriciler bu tür atari oyunlarında uzmanlaşmıştır – bundan önce Fishing Clash ve çeşitli av projeleri, örneğin Wild Hunt ve Hunting Clash yayınladılar.

[appbox googleplay com.tensquaregames.undead.clash.zombie.games&gl=us]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Amerika)

Download iOS (bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.