AndroidiOS

Star Wars: Hunters iOS, Android, APK

Yayıncı Zynga, Star Wars: Hunters’ın küresel sürümünün gelecek yıla ertelendiğini duyurdu . Ancak kimse bölgesel lansmanı iptal etmedi.

Yabancı ve yerli yayınlar ağlıyor – mobil arenada nişancı Star Wars: Hunters 2023’e kadar piyasaya sürülmeyecek. Zynga’daki geliştiriciler, ham bir ürünü piyasaya sürmek istemediklerini ve bu nedenle piyasaya sürülmesini ertelediklerini söyledi; muhtemelen Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesinden etkilenmiştir . Ancak artık Star Wars hayranlarının yeni bir başlık olmadan kaldığını düşünmeyin – Star Wars: Hunters resmi çıkışa kadar güncellenmeye ve desteklenmeye devam edecek ve örneğin oyunun Filipin versiyonu hem iOS’ta hem de herkesin kullanımına sunulacak. ve Android.

Star Wars: Hunters’ın bölgesel versiyonu, sadece bir nefes değil, aynı zamanda metayı da değiştiren yeni haritalar ve karakterlerle ilgili sürekli güncellemeler alıyor . Bu arada, Hunters oynayabileceğiniz ülkeler şunlardır:

Yeni Zelanda;
Avustralya;
Hindistan;
Filipinler;
Malezya;
Endonezya.

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (Mediafire)

Download Android (Google Play Store – Flipinler)

Download iOS (App Store – Flipinler)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.