AndroidiOS

Unhappy Raccoon Android ve iOS için Test sürecini başlattı

Unhappy Raccoon , App Store ve Google Play’den indirilebilen bir mobil oyundur. Bu, ilerlemenizi silmeden devam eden bir test sürümüdür. Şimdiye kadar proje, Android’de düşük olarak kabul edilen 5 üzerinden 3,6 yıldız aldı. Oyuncular çoğunlukla hatalardan, uzun yüklemeden ve Türkçe dil eksikliğinden şikayet ediyor.

Artılardan, kürklü temanın yüksek kaliteli bir çalışması ayırt edilir. Arsa basittir ve odak, roguelike mekanikler üzerinedir. Oyuncular, hata düzeltmeleri ile sürekli güncellemeleri not eder. Ayrıca, premium hizmetlerin kendileri diğer mobil oyunlara göre çok daha düşük olmasına rağmen, tüm karakterlerin bağış olmadan açılabilmesini seviyorlar. 

Unhappy Raccoon’u oynayanlar, benzerlerinin olmadığını not ediyor; buna katılıyor musun? Hoşunuza gitmeyen şey, uzun sessiz anlar ve konumlar arasındaki yavaş harekettir, ayrıca altın gibi ek öğeler elde etmek için hala çaba göstermeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.