AndroidiOS

Unreal Engine 5 ile yapıldığı söylenen Sailor’s Odyssey hayatta kalma oyunu çıktı

Kılıcını kap ve güzel bir zaman geçirmeye hazırlan. Oyuncular, adada mahsur kalmış bir korsan rolünü üstlenirler ve tehlikeli arazide ilerlemeli, rakip korsan ekiplerini alt etmeli ve adanın gizli hazinelerini ortaya çıkarmalıdırlar.

• KOOPERATİF ÇOK OYUNCULU: Çok oyunculu mod, oyuncuların dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla ekip oluşturarak bir ekip oluşturmasına ve adayı birlikte ele geçirmesine olanak tanır.

• HAYATTA KALIN ve YAPIN: Bu adada mahsur kalacaksınız ve hayatta kalmak için tüm korsan becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Kendinizi bu korsanlardan korumak için kendi korsan sığınağınızı ve kalelerinizi inşa edin.

• DÖVÜŞ: Pala, çakmaklı tüfek ve misket tüfeğinden tuzaklara ve diğer korsan aletlerine kadar çok çeşitli silahlarınız elinizin altında olacak. Oyunda ilerledikçe dövüş becerilerinizi geliştirebilecek ve yeni yeteneklerin kilidini açabileceksiniz.

• BÜYÜ: Oyuncular, savaşta ve keşifte kendilerine yardımcı olacak güçlü büyüler ve büyüler öğrenip kullanabilecekler.

• GÖRSEL: Çarpıcı aydınlatma ve özel efektlerle kendinizi aksiyonun tam ortasında gibi hissedeceksiniz. Unreal Engine 5 tarafından desteklenen çarpıcı grafiklerin keyfini çıkarın.

Sailor's Odyssey Oynadık

Tasarım
Grafik
Sesler
Oynanış

Denenebilir

Unreal Engine 5 ile geliştirilen Sailor's Odyssey oyunu ışıklandırmalar, gölgeler ve yansımalar dışında Unreal Engine 5 ismine pek yakışmıyor. Grafikler sanatsal animasyon çizimleri anımsatıyor ve çevre detayları da buna eşlik ediyor. Diğer hayatta kalma oyunları gibi loot ve craft gibi sistemlere sahip.

User Rating: 2.74 ( 4 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.