Android

Urban Legends – Survival – Korku Oyunu Android

Ne kadar süre hayatta kalabilirsin? Bu sorunun cevabını oyunu oynamadan alamazsın. Android kullanıcılarının ücretsiz olarak indirebileceği korku oyunudur.

‘Urban Legends: Survival’, Ashim Shakya tarafından bireysel olarak geliştirilen bir korku / hayatta kalma oyunudur. Matrisdeki bir aksaklık ile çeşitli kentsel efsanelerle karşılaşmanız gereken bir Orta Çağ dönemi Katmandu vadisine sahiptir. Hayatta kalmalı, fark edilmeden kalmalı ve mevcut normal yaşam simülasyonuna devam etmek ve devam etmek için belirli hedefleri tetiklemelisin.

Sizi rahatlatıcı gerçekliğinize geri götüren bir portal keşfetmek için önemli konumlarda bulunan tüm külleri yakın. Kentsel bir kötülüğe dokunun ve ruhunuz bedeninden söner, sevdikleriniz eve döndüğünüze asla tanık olamaz.

[appbox googleplay com.StupaX.SURVIVE]

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.