AndroidGenel

Sony PlayStation Project Q Android tabanlı taşınabilir bir tablet mi?

Sony PlayStation Project Q sızıntıları, herkesin taşınabilir bir konsol beklediği sırada, Android tabanlı bir tablet ortaya çıktı.

“Sony, Japon şirketin oyun akışı pazarına girmesine yardımcı olacak el konsolu PlayStation Project Q’yu geliştiriyor. Bu konsolu kullanabilmek için bir PlayStation konsoluna bağlanmanız gerekecek gibi görünüyor.

Sony PlayStation Project Q
Sony PlayStation Project Q
Sony PlayStation Project Q

Sony PlayStation Project Q görüntüleri ve hatta bir videosu Zuby_Tech tarafından paylaşıldı. Görüntüler, gövdesinde entegre DualSense kontrol cihazına sahip bir tableti gösteriyor. Sony, kendi çözümü yerine Android işletim sistemini seçmiş gibi görünüyor. PlayStation, bu işletim sistemi üzerinde kendi çözümünü de geliştirebilir.

Görüntüler, PlayStation Project Q’nun hala bir dizi kullanıcıyla test aşamasında olduğunu gösteriyor. Dahili tablet, şu ana kadar sadece 1 hoparlöre sahip olduğundan güven vermiyor. Uygulama simgeleri de bunun bir test kopyası olduğuna işaret ediyor.

Ürünün fiyatı henüz açıklanmadı, ancak 300-400 dolar arasında olması bekleniyor.

Bu cihaz, Sony’nin oyun akışı pazarına girmesine yardımcı olacak bir cihazdır. Kullanıcılar, PlayStation 5 oyunlarını herhangi bir yerde oynayabilecekler. Project Q, kullanıcılara oyun oynamanın yeni bir yolunu sunacak ve oyun endüstrisinde bir devrim yaratabilir.

Project Q hakkında henüz çok fazla bilgi bilinmiyor, ancak Sony, Project Q hakkında daha fazla bilgiyi önümüzdeki aylarda paylaşmayı planlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.