Urban Trial Pocket Android ve iOS için ücretsiz yayınlandı

Mobil oyun Urban Trial Pocket, iOS ve Android’de mevcuttur. Plug in Digital , eski bir franchise’ı ücretsiz deneme sürümüyle geri getirdi.

Urban Trial Pocket, engelleri aşarak ve akrobasi hareketleri gerçekleştirerek 2.5D seviyesinin sonuna ulaşmanız gereken akıllı telefonlar için bir spor projesidir. Bunun sadece başka bir arcade oyunu olduğunu düşünmeyin – dokunmatik ekranda bir motosiklette dengelemek, yüksek atlama, hızlanma ve havada taklalar için 5 kadar düğme var. Yavaş yavaş, para için yeni hileler ve seviyeleri tamamlamak için aldığınız yıldızların kilidini açabileceksiniz.

Urban Trial Pocket’in birkaç modu vardır, ancak ücretsiz sürümde yalnızca birkaç eğitim seviyesi mevcuttur; geri kalanı, Plug in Digital oyunları için tipik olan yaklaşık 549 ruble için açılır. Bunun için geliştiriciler 30’dan fazla seviye ve ek testler, bir lider tablosu, sonsuz oyun ve “süper pürüzsüz” kontroller sunuyor.

Bu arada, Urban Trial Pocket, önceki versiyonu – Urban Trial Freestyle – 2014’te piyasaya sürülen Urban Trial serisinin bir devamıdır.

[appbox googleplay com.plugindigital.utt]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.