Call of Duty Mobile Çin Sürümü APK

Tencent’in merakla beklenen oyunu Call of Duty Mobile nihayet Çin’de test sürümü olarak yayınlandı. APK olarak sizlerle paylaşacağımız bu oyunu şuan sadece Android cihazlarda oynayabiliyorken, Nasıl kurabileceğinizi ve oynamak için hangi programlara ihtiyacınız olacağını da video şeklinde anlatmaya çalışacağım.

KLASİKLEŞMİŞ CALL OF DUTY OYUN MODLARINI OYNAYIN

Call of Duty®: Mobile’ın temeli, adrenalin dolu kafa kafaya çok oyuncu moduna dayanmaktadır. Call of Duty®: Mobile’da Call of Duty®: Black Ops ve orijinal Modern Warfare® serisinin de aralarında bulunduğu Call of Duty® ürünlerinden klasik haritaların ve modların bir kısmını oynayacaksınız. Çok oyuncu modu, daha sadece başlangıç. Önümüzdeki aylarda, benzersiz bir Call of Duty® Battle Royale deneyimi dahil ek oyun modlarına dair güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.

BENZERSİZ EKİPMANINIZI ÖZELLEŞTİRİN

Call of Duty®: Mobile oynarken Call of Duty® evreninden kazanabileceğiniz klasikleşmiş karakterler, silahlar, kıyafetler, skor serileri ve ekipman parçalarını kullanarak donanımınızı özelleştirebileceksiniz.

REKABETÇİ DERECELİ OYUN VE KLANLAR

Yeteneklerinizi kullanarak rekabetçi Dereceli Modda zirveye tırmanın ya da arkadaşlarınızla oynarken Klanınızla oyun içi ödüller kazanın.

MOBİL İÇİN GELİŞTİRİLDİ VE OPTİMİZE EDİLDİ

En iyi tarafı ne mi? Call of Duty: Mobile’ı oynamak tamamen ücretsiz! Call of Duty® birinci şahıs nişancı oyunu deneyimi, üstün grafiklerle ve oyun hayranlarının çok sevdiği oyun tarzıyla birlikte mobile geliyor.
En iyilerle mücadele etmek için yeterince iyi misin? Call of Duty®: Mobile’ı hemen indir!”

Video İnceleme

 

İndirme Linkleri

Call of Duty Mobile Çin APK (İndirme linki telif sebebi ile kaldırılmıştır)

HolaVPN

WeChat

6 comments

 1. Fgnurehmed dedi ki:

  Qq yap

 2. Berkay dedi ki:

  Ben oyunu oynayabiliyorum fakat qq hesabi acarak yaptim we chat request bekledi. Pc emulator indirin ve bilgisayar uzerinden oynayin.Fakat MS cok yuksek asiri dezaavantajiniz var

 3. Mehmet dedi ki:

  Apk dosyasını bulamadım linkte bir yanlışlık olmasın mı

 4. Unknown dedi ki:

  Link bozuk

 5. Anonim dedi ki:

  Abi ben apkyı indiremedim kaldırmışsın ben nereden indirebilirim

 6. Emil dedi ki:

  Abı ben nasıl call of duty apk ve obb linki atmadım ki

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.