Android

Vikings: For Valhalla Android için erken erişimde olan bir strateji oyunu

Çevrimiçi en heyecan verici strateji oyunlarından birine göz atmaya hazır mısınız? Viking dünyasında bize katılın! Denediğiniz tüm diğer savaş oyunlarından farklı olarak canlandırıcı bir deneyim olacak!

İskandinav mitolojisinden ve Viking tarihinden ünlü Kahramanlar, dünya çapında savaşlar yapmanıza yardımcı olmak için bekliyor. Stratejilerinizi geliştirecek ve güçlerini tam olarak kullanmak için fikirlerinizi toplayacak mısınız?
Bu rekabetçi küresel oyunda, hangi düşmanlarla karşılaşacaksınız? Hangi dostlukları kazanacaksınız?

[Vikings: For Valhalla] çevrimiçi çok oyunculu, dünya inşa eden, gerçek zamanlı bir savaş strateji oyunudur. Vikinglerin lideri olarak oynuyorsunuz, kabilenizi keşfedilmemiş Midgard dünyasına yönlendiriyorsunuz. Gizli tehlikeler ve fırsatlarla dolu keşfedilmemiş topraklarda yolunuzu keşfedin, yağmalayın, geliştirin, avlayın ve savaşın. Muazzam zenginlik, şöhret ve güç elde edin. Diğer oyuncularla ittifak kurun, birbirinizi istilacı rakiplerden koruyun ve Midgard’ı fethetmek için yolda tüm düşmanları alt edin!

Oyun özellikleri

☆Görsel-İşitsel Başyapıt☆
Mevcut en güzel ve sürükleyici strateji oyunlarından birini benimseyin.
Viking dünyasını daha önce hiç görmediğiniz şekilde deneyimleyin. Berrak gölleri ve derin ormanları ile uçsuz bucaksız İskandinav manzarasının güzelliğine karşı Kahramanlarınızın hikayelerinin derinliklerine dalın. Ünlü Mikolaj Stroinski tarafından bestelenen çarpıcı bir orijinal film müziği ile kendinizi Midgard dünyasına bırakın.

☆En İyi Küresel Yarışma☆
Dünyanın dört bir yanından seçkin oyunculara meydan okuyun ve galip gelmek için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın. Hem karayı hem de denizi fethetmek için müttefiklerinizle yan yana savaşın. Midgard’da hak iddia ederken stratejiyi, diplomasiyi veya savaşı seçin ve kendi Viking imparatorluğunuzu kurun. [Vikings: For Valhalla], deneyeceğiniz en çok yönlü savaş oyunlarından biri olarak sizi şaşırtacak.

☆Kendi Bölgenizi Tasarlayın☆
Bölgenizi genişletmek ve geliştirmek, tüm savaş oyunlarının çok önemli bir parçasıdır. Çevredeki bölgeleri fethedin, nüfusunuzu büyütün ve topraklarınızı geliştirmek için yetenekleri işe alın. Bölgenizi benzersiz kılmak istediğiniz her yerde çok çeşitli Viking tarzı binalar inşa edin.

☆Dalgalarda Savaş☆
Yeni toprakları fethetmek için ejder başlı uzun geminizde Vikingleri bilinmeyen sularda yönetin. Düşmana sürpriz saldırılar yapmak, zenginlikleri ve kaynakları yağmalamak ve daha fazlası için denizi avantajınıza kullanın! Cesur savaşlar için esnek navigasyonu deniz savaşıyla birleştirin. Strateji oyunlarında canlandırıcı bir donanmanın tadını çıkarın!

☆Gerçek Zamanlı Savaş☆
Savaş, savaş oyunları için önemli bir özelliktir ve burada devasa bir dünya haritasında gerçek zamanlı savaşlara dalacaksınız. Sizi yok etmeye çalışan devasa düşman kuvvetlerini ezmek için ittifaklar kurarken sayılarda güç bulun. İster karada ister denizde, savaş alanlarınızı araştırın ve gerçek zamanlı olarak komutlar verin. Düşmanlarınızı mahvetmek için savaş stratejilerinizi ayarlayın.

☆ Viking Kahramanlarının Yanında Savaş ☆
Strateji oyunları, Kahramanlar olmadan asla tamamlanmaz! Savaşta size katılmaları için efsanevi Viking Kahramanlarını çağırın! Ragnar, Bjorn, Kemiksiz Ival, Snake-eyed Sigurd, Rollo, Valkyrie ve İskandinav mitolojisinin diğer ünlü isimlerini toplayın. Kahraman ruhlardan oluşan bir sunak inşa edin, sizin için savaşmaları için Kahramanları çağırın ve gerçek bir Viking hükümdarı olun.

☆ Kadim Ejderhayı Evcilleştir☆
Ejderha hayranı mısınız? Bu görkemli yaratıkların gücünü savaş oyunlarında kullanmayı seviyor musunuz? Bu efsanevi canavarları avlamak, efsanevi ekipman yapmak, gizemli kalıntıları ve mağaraları keşfetmek ve gizli gömülü hazineleri elde etmek için Kahramanlarınızı gönderin. Güçlü ejderhayı evcilleştirin ve savaş alanında güçlü bir destek elde edin. Adınızı tüm ülkede ünlendirin ve Midgard’ın en büyük efsanelerinden biri olun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.