AndroidiOS

Once Human bilgisayar oyunu Android üzerinden oynanabilir

Once Human sadece 25 MB boyutunda Android için test sürümüne sahiptir. Ancak bu bulut üzerinden oynanan bir bilgisayar oyunudur.

Netease Games geliştiricileri bulut çözümlerini test ediyor. Artık Android oyuncuları 25MB APK dosyasını indirebilirsiniz ve bulut üzerinden Once Human oynamayı deneyebilirsiniz. PC düzeyinde grafikler var. Zaten bu bir PC oyunu. Ancak oyunu oynamak için iyi bir internet hızına ihtiyacınız var. İnternet bağlantısını optimize eden ve gecikmeyi azaltan bir güçlendirici program kullanmanız gerekmektedir.

Ne yazık ki, Once Human’ın bulut sürümünü zayıf bir İnternet ile oynayamazsınız. Aldığımız bilgiler doğrultusunda, zombiler ve gerçek oyuncularla yapılan savaşlardan bahsetmeye gerek yok. Yüksek ping ile kamerayı döndürmenin bile imkansız olduğunu bildirilmektedir.

Oyunun Android bulut sürümünün 3 Ağustos’ta kullanıma sunulduğunu unutmayın. Akıllı telefonlarda ve PC’lerde en azından bölgesel tam sürümün ne zaman olacağı hala bilinmiyor.

Once Human’da oyuncular kendi avatarlarını oluşturabilirler ve The Last of Us’a benzer yerleri keşfedebilirler. Şimdiye kadar en azından İngilizce yerelleştirme olmaması üzücü. Çince karakterlere ve yüksek ping’lere katlanmak zorundasınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.