Android

Wandering Castle, Android’de Test’den geçiyor

Wandering Castle Güneydoğu Asya’yı indirebilir. Oyuncular hareketli bir kaleyi kontrol edecek.

Wandering Castle, Endonezya’daki Google Play’de bulunan bir mobil oyundur; Zaten 10.000’den fazla kez indirildi. Oyuncular ortaçağ fantezi savaşlarına katılarak hareketli kalelerini geliştirecekler. Bu bağlamda, Fallout Shelter hayranları projeyi beğenecekler Yerel odalar sektörlere ve işlevlere ayrıldığından: Tavernada farklı ırklardan kahramanlar toplanır ve Enstitüde yeni teknolojiler incelenebilir.

Wandering Castle’ın beta sürümü yalnızca Android’de mevcuttur. Oyuncular sürekli olarak kaleyi takip eden canavar dalgalarıyla savaşmak zorunda kalacaklar, bu nedenle yeniden konuşlandırma gerekli bir önlemdir. Bu yüzden arkadaşlarla bir klanda toplanmak ve eşyalarını birlikte artırmak gerekiyor.

Wandering Castle, uygulama içi satın almalara ve VIP statüsüne sahiptir. Ana şey, genel güç seviyesini arttırmaktır. Boşta modu, oyuncu çevrimdışı olsa bile hangi öğelerin ve malzemelerin otomatik olarak elde edildiği sayesinde bu konuda yardımcı olacaktır . İlk hikaye bölümü aynı zamanda bir öğretici görevi görür. Arsa, metin diyalogları aracılığıyla ortaya çıkar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.