AndroidiOS

Banana Kong 2 Android, iOS Temmuzda Çıkıyor

Banana Kong 2, iOS ve Android’de piyasaya sürülecek. Jetpack Joyride ve Donkey Kong hayranları bunu kontrol edecek.

Banana Kong 2 , sörf yapmak için basit dokunuşları kullandığınız, paraşüt kullandığınız veya buzda sürmek için penguenleri kullandığınız bir mobil platform oyunudur. Proje, App Store’da belirtildiği gibi 14 Temmuz’da veya en azından yabancı medyanın söylediğine göre yaz aylarında çıkabilir . iOS ve Android için ön kayıt şu anda açık, ancak bunun ödülleri hakkında bilgi yok. Görünüşe göre arcade olmasına rağmen, geliştiriciler her koşunun farklı olacağına söz veriyor; bu muhtemelen seviyelerin rastgele oluşturulmasına bir göndermedir.

Banana Kong 2, Sonic Mania’nın bestecisinden orijinal bir film müziği içerecek. Yönetim tek parmakla yapılır ve tasarruf etmekten korkuyorsanız buna değmez – tüm ilerleme bulutta kalır. Banana Kong 2, açılıştan oyuna 10 saniye sürdüğü için kısa oturumlar için harika. Banana Kong 2’deki yarışlar sırasında muzları toplayacak ve yükseltmeler, şapkalar ve diğer görünümler için harcanan paraları kazanacaksınız.

[appbox googleplay com.FDGEntertainment.BananaKong2.gp]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.