AndroidiOS

Warcraft Mobile beklendiği gibi duyurulmayınca hayranlar işe el attı

Tam ölçekli Warcraft Mobile, kule savunmasından unsurlar içeren bir arcade oyunu Warcraft Arclight Rumble olduğu ortaya çıktı. Kimse bundan hoşlanmadı ve bu da başka sonuçlar doğurdu.

Warcraft III stratejisinin mobil bağlantı noktası , özellikle iOS ve Android bir klavye ve fareyi desteklediğinden meraklıları bırakmıyor ve modern güçler, Genshin Impact gibi projeleri çalıştırmanıza izin veriyor . Bununla birlikte, Blizzard henüz premium ve büyük bir şey yayınlamaya hazır değil, bu nedenle, bir Reddit kullanıcısı Warcraft Mobile stratejisinin gelişiminin başladığını duyurdu, hatta birimlerin seçimi ve hareketleri ile bir prototip gösterdi.

Elbette bu durumda bile sözde Warcraft Mobile’ın tam olmaktan çok uzak olduğu , ayarı ve arayüzü ile Command & Conquer gibi klasik RTS’yi ele veren videodan da anlaşılıyor . Geliştiricinin, Warcraft III remaster’ı Reforged olmadan önce üzerinde çalışan meraklılarla iletişim kurmasını önerdik. Ancak şimdi bir Reddit kullanıcısı, Blizzard’dan lisans alma olasılığının düşük olduğunun farkında, bu nedenle benzer bir şey yaratacak, ancak yeni bir IP altında.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.