Android

Gangster of Guns, sokakların kralı olmanıza yardımcı olacak

Gangster of Guns, ABD’de Android’de piyasaya sürüldü. Oyuncular, gangsterlerin saldırılarını püskürtmek ve çok para kazanmak zorunda kalacaklar.

Gangster of Guns, akıllı telefonlar için izometrik bir aksiyon oyunudur. Erken bir sürüm şu anda ABD’de Android’de kullanılabilir. Oyun, acemi bir gangster olan karakteri otomatik olarak çekmenize ve manuel olarak hareket ettirmenize izin veren dikey bir biçimde yapılmıştır.

Gangster of Guns, bir şekilde Vampire Survivors’ı anımsatıyor – oyuncu seviyelerden geçiyor , para pahasına seviyeyi kademeli olarak yükseltiyor. Bu, nadir ekipman ve rastgele beceriler kazanmanıza olanak tanır, yalnızca açıklamaları İngilizce’dir. Olay örgüsüne gelince, mafya patronlarının bir sonraki hareket tarzlarını tartıştıkları metin diyaloglarıyla ortaya çıkıyor.

Gangster of Guns’da sadece ateşli silahları kullanamazsınız, aynı zamanda her bölümün sonunda sizi bekleyen patronlara molotof kokteyli atabilir ve roket fırlatabilirsiniz.

Gangster of Guns’ta açık dünya yok, geliştiriciler ise oyuncuların havalı arabaların ve güzel kızların dünyasına dalabileceklerine söz veriyor. Gangster of Guns’ın herkes için 1 sunucusu olduğundan, şehrin görünümünü kademeli olarak değiştirebilir ve dünyanın her yerinden oyuncularla iletişim kurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.