AndroidiOS

Warframe Mobile iOS için App Store ön kayıtları açıldı

Warframe Mobile iOS için ön kayıtları açtı. App Store üzerinden oyunun yaklaşık tahmini çıkış tarihini biliyoruz.

Warframe Mobile, iOS için beta testine girdi. Oyun için App Store‘da bir sayfa açıldı. Amerika Birleşik Devletleri App Store’da yer almaktadır. Bu pazarda, oyunun piyasaya sürülmesinin yaklaşık tarihi 20 Şubat 2024 olarak belirtiliyor. Geliştiriciler henüz bu tarihi teyit etmediler. Ancak genel olarak iOS sürümü bu zaman diliminde piyasaya sürülmesi beklenmektedir.

Ancak, Google Play Store’de Warframe Mobile görünmüyor. Bir bağlantı alırsak, habere ekleyeceğiz. Ancak, sorun Apple ve Google arasındaki “gecikme” değil. Warframe Mobile’ın Android için optimize edilmemiş olmasıdır ve ön kayıt başlatmanın anlamsız gelmektedir. Bu durumda, Warframe Mobile’ın yaratıcıları, yakın gelecekte Android cihazlar için Warframe Mobile’ı mutlaka piyasaya sürmek veya en azından bir deneme sürümü yapmak zorunda kalacak.

İşte bir Warframe Mobile testçisinin deneyimi hakkındaki yorumları:

“Bu oyunu birkaç aydır test ediyorum. Harika görünüyor, ancak kontrollerde iyileştirmeler gerekiyor. Ayrıca, bütçe iPhone’lar ve iPad’lerde oyunun nasıl optimize edileceğini bilmiyorum. Oyun, iPhone 14 Pro için bile oldukça talepkar. Ancak yine de harika bir port olma potansiyeline sahip.”

Warframe Mobile Değerlendirmemiz

Oynanabilirlik
Optimizasyon
Grafikler
Sesler

Olağanüstü

Warframe Mobile genel olarak olağanüstü değerlendirmesinde bulunuyoruz. Ancak tek sorun Android için hala optimize edilememiş olmasıdır.

User Rating: 0.5 ( 3 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.