NFT tabanlı Cyberpop oyunu Android ve iOS için yayınlandı

Cyberpop New World, oyuncu yolculuğunun başlangıç ​​noktası olarak son derece gelişmiş dijital ve biyolojik teknolojiye sahip yakın gelecekteki bir toplumu alıyor. Cyberpunk’ın popüler özelliğini ve görsel estetiğini bu dünyanın temeli olarak soyutladık.
Bu yüzden ona Siber Pop diyoruz: bu dünya çok havalı, ama soğuk değil.

Oyuncular, Cyberpop’taki istemci aracılığıyla sanal bir gövdeye girecekler. Bu gerçek dünyada savaşabilir, sosyalleşebilir, keşfedebilir ve yaratabilirler.

Bu sadece bir CyberPop dünyası değil, aynı zamanda gerçek bir dünya.

Bu dünyanın gerçek olmasının nedeni meta oyun öğelerinde yatıyor: tüm oyun dördüncü duvarı kırmaya çalışıyor. Örneğin Cyberpop’taki tüm NPC’ler yaşadıkları dünyanın aslında bir video oyunu olduğu gerçeğini biliyorlar; ve yüksek boyuttan gelen oyunculardan yardım almak için can atıyorlar.

Bu nedenle oyuncular, oyun yolculuğu sırasında gerçeklik kimliklerini tamamen koruyabiliyor ve dahası Cyberpop’ta istedikleri kişi olabiliyorlar.

Gerçeğe ek olarak, Cyberpop ayrıca birçok farklı dünya stilini birbirine bağlar; tanrıların öldüğü çorak araziden MagicPunk’a “Dune” görsel estetiği ile farklı bir gerçeklikte farklı bir hayat almak isteyen oyunseverler için sonsuz olasılık hazırladık.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.