AndroidiOS

Warframe oyunu iOS M1 ve PC RTX 3070 üzerinden karşılaştırıldı

Geçtiğimiz günlerde Warframe oyununun iOS cihazlar üzerindeki test süreci başlamış ve şanslı olanlar oyunu deneyimleme fırsatı bulmuştu.

Gözlemlediğimiz kadarıyla Warframe oyunu aslında PC ve konsolların birebir kopyası olarak mobil cihazlara aktarılmış durumda. Tabi bu konuda oyunun Mobil cihazlara aktarılması sırasında birçok grafiksel kısıtlamaların olduğunu biliyoruz. Çevre detayları, görsel efektler ve ışıklandırmalar gibi özellikle mobil cihazları yormayacak şekilde düzenlemeler yapılmış.

İstedim ki Warframe oyununun hem iOS iPAD Pro M1 üzerinden nasıl göründüğünü, hem de PC RTX 3070 üzerinden nasıl göründüğünü karşılaştırmalı olarak sizlere sunayım.

Videoda gördüğünüz üzere oyun animasyon, dinamik ve tasarım olarak birebir PC sürümündeki ile aynı görünüyor. Oyunda Çapraz Platform özelliği bulunuyor ve bu sayede Mobil ve PC oyuncuları aynı sunucuda oynayabiliyor.

Bu konuda neler düşündüğünüzü bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Download Warframe iOS TestFlight

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.