AndroidiOS

Wavecade PC’den Mobile gelen ücretli bir oyundur

Wavecade, eski atari makinelerinde olduğu gibi retro tarzı olan birinci sınıf bir projedir.

Wavecade, Space Invaders ve Galaga gibi projelerden ilham alan bir PC ve akıllı telefon oyunudur. İçinde oyuncu, renkli blokları yok eden ve devasa lazerler , füzeler vb. ateşlemek için geçici yükseltmeler kullanan bir uzay gemisini kontrol eder.

Wavecade , iOS ve Android’de kullanıma sunuldu ve 11 Temmuz 2022’de PC’de yayınlandı. Bunun için ödeme yapmanız gerekecek ve Google Play’de en düşük fiyat 20TL. İlginç bir şekilde, oyuncu ekranda yukarı ve aşağı hareket ederek zamanı hızlandırabilecek veya yavaşlatabilecektir. Aynı zamanda, her yeni düşman dalgasından sonra, yerel hızın kendisi kademeli olarak artar ve bu da karmaşıklığı artırır.

Wavecade’de aynı anda birkaç bonus biriktirebilirsiniz, aynı bonuslar etkiyi artırır ve süreyi artırır. Oyuncular çevrimiçi kooperatife katılabilir ve birlikte blokları yok edebilir, sonuçları küresel liderlik tablosuna kaydedilir. Genel olarak, geliştiriciler birçok mod ve bir özelleştirme sistemi vaat ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.