EklentilerMinecraft

WorldEdit – PC and Mobile

Bunu, her bloğu kırma zorluğundan geçmek zorunda kalmadan yapıları kolayca eklemek veya kaldırmak için dünyanızda kullanın. Kendi sunucunuzu yapmaya çalışıyorsanız son derece yararlıdır. 2 koordinat arasındaki blokları doldurmak için araçları kullanabilir veya içi boş bir dikdörtgen yapmak için içi boş modu kullanabilirsiniz. Bir şeyi temizlemeye çalışıyorsanız hava da doldurabilirsiniz. Bu eklenti ayrıca silindirler ve küreler gibi kutular dışındaki geometrik nesneleri de destekler. Hızlı bir şekilde klonlamak için de kullanabilirsiniz.


Özellikleri:

Herhangi bir blok veya su / lav ile doldurun,

Hava ile doldurun,

Silindirler ve küreler yapın,

Klonlama,

/ function 1up (havada kalmanız durumunda bulunduğunuz yere bir blok yerleştirir)

Ve dahası!
Eklenti Kullanımı:
Şu anda, bu eklentiyi kullanmak için gereken 3 farklı blok var. Bunları elde etmek için, sohbette şu komutu girin: “/ function tools” Göreceğiniz ilk blok “Fill Air” bloğudur. Bu yalnızca koordinatlarınızı belirledikten sonra çalışacaktır. Kullanmak için sadece yerleştirin. Seçilen alanı hava ile doldurur. Göreceğiniz ikinci blok “Mod” bloğudur. Bu, doldurma modları arasında geçiş yapacaktır. Ve göreceğiniz son blok “Koordinatları Ayarla” bloğudur. Bu, doldurmak istediğiniz alanın koordinatlarını ayarlar (önce bunu kullanmanız gerekecektir). Koordinatlarınızı ve modunuzu belirledikten sonra, oyundaki herhangi bir bloğu yerleştirin ve boşluğu o blokla dolduracaktır.

Bu eklenti komut dosyalarını kullanır. Yani onu kullanmak için, oyundaki en az bir kişinin Minecraft’ı bir Windows PC’de çalıştırıyor olması gerekir. Bu seçeneğe sahip değilseniz aternos.org’da ücretsiz bir ana kaya sunucusu oluşturabilir, dünyanızı bu mod ile yükleyebilirsiniz ve orada sizin için betikleri barındıracaktır. Ek olarak, android kullanıyorsanız, Blocklauncher’ı kullanabilirsiniz.

 

Video:

Eğitim videosu:

 

Ekran görüntüleri:

Küreler:


Silindirler:


Klonlama:

Ne var ne yok?

Sürüm 1.0.1:

 • Sabit hatalar
 • Çok oyunculu için destek eklendi
 • Yapılmış mesajlar herkes yerine sadece mevcut oyuncuya gönderilsin
 • Geliştirilmiş hız

Sürüm 1.0.2:

 • Modlar arasında kolayca geçiş yapmaya yardımcı olmak için “anahat” bloğu yeni bir “mod” bloğuyla değiştirildi.
 • Silindirik doldurma gibi yeni modlar eklendi. Şu anda yalnızca dikey silindirler destekleniyor ancak gelecekte yatay silindirler ve küreler eklemeyi planlıyorum.
 • Diğer hatalar düzeltildi

Sürüm 1.0.3:

 • Son olarak doldurulacak bloklar olarak su ve lav eklendi.
 •  Eklenti bloklarına daha fazla renk eklendi, böylece çok sıkıcı değiller.
 • Küreler eklendi.
 • Klonlama eklendi.
 • Başka hata düzeltmeleri yapıldı.

Eklenti bloklarına küreler, klonlama, su ve lav ve renkler eklendi. Ayrıca silindirik dolgudaki garip eserleri de düzelttim.

İnceleme Videosu

Download/İndir (Mediafire)

İlgili Makaleler

18 Yorum

     1. Versiyonunla uyumlu olmayabilir. Beta sürümlerde veya en güncel sürümden düşük minecraft yüklüyse desteklemeyebilir.

     2. Versiyonunla uyumsuz olabilir. Ben 1.17 versiyonunda denedim son olarak.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.