EklentilerMinecraft

VR Başlıklı Drone Modu Minecraft

Bu eklenti, bir kez kurulup çalıştırıldığında, sahibini canavarlardan ve düşmanınız olan çetelerden koruyacak, oyuna üretilebilir bir drone ekleyecektir. Bu aynı zamanda sabit yerleştirilmiş bir kamera veya üssünüzün etrafında uçan bir gözetleme kamerası olarak da kullanılabilir, hatta VR Modunda uçabilirsiniz.

Başlamadan önce bilinmesi gerekenler:

Drone Kurulum kitini (Crafting aşağıda verilmiştir) kullanarak drone’u kurduğunuzda, yerde oturmaktan başka bir şey yapmayacaktır. Bir Redstone Bloğu besleyerek onu güçlendirmeniz gerekecek. Güç verildiğinde, etrafta dolaşmaya başlayacak, endişelenmeyin, yine de size 20 blokluk bir yarıçap içinde kalacak, bu yarıçaptan uzaklaşırsa size ışınlanacak veya sizi takip edecek. Herhangi bir yere hareket etmesini ve havada kalmasını istemiyorsanız, bir Kontrol Cihazı ile sağ tıklayın veya basılı tutun (aşağıda verilen Crafting) ve bir pop sesi duyacaksınız, yani hareketsiz kalacaktır. tekrar yap, sonra tekrar seni takip etmeye başlayacak. Hala yoksa (Hareketsiz mod aktif değil) ve size yaklaşmasını istiyorsanız, o zaman yakındaki tüm dronların size yaklaşması için bir kumandayı elinizde tutmanız yeterlidir.Redstone ve hasar görmüşse Demir külçe kullanılarak iyileştirilebilir.

İşçilikler:
Bu drone, sizin varlığınız olmadan bölgenizi araştırmanıza gerçekten yardımcı oluyor, ancak bir drone edinmek o kadar kolay değil, bir sürü Demir, biraz Redstone ve diğer malzemelere ihtiyacınız olacak, işte tüm işçilik tarifleri:

Drone ile ilgili herhangi bir şey yapmak için Demir Çubuğa ihtiyacınız olacak :

Demir Külçe x 8 : Çubuk x 1

Demir çubuklara benzer şekilde, Dronlar da bir beyin, bir Mikro Kontrolör gerektirir :

Altın Külçe x 1: Redstone Tozu x 1: Ağır Ağırlıklı Baskı Plakası x 1

Aşağıdakileri kullanarak bir Drone Kurulum Kiti edinebilirsiniz :

Demir Külçe x 4: Demir Çubuk x 4: Mikro Denetleyici x 1

Sadece bir drone almamız gerekmiyor, aynı zamanda kontrolümüzde olmasına da ihtiyacımız var, bir Controller kullanın :

Redstone Tozu x 1: Mikro Denetleyici x 1: Demir Çubuk x 1

Drone kamerayı açıldıktan sonra kullanmak için bir Drone VR Başlığı kullanın :

Demir Kask x 1: Gözlemci x 1

Bazı Ekran Görüntüleri:

Güç verildiğinde yapabilecekleri:
Güç verildiğinde (Redstone Blok Kullanarak) hareket edebilir, bazı eşyalarınızı saklayabilir, çetelere ve düşmanlarınıza saldırmanıza yardımcı olabilir, uçan kamera veya sabit uçan kamera olarak kullanılabilir [Bu hareketsiz mod], şunları yapabilirsiniz: VR Modunda görüntüleyin ve VR Modunda kontrol edebilirsiniz.

İnceleme Videosu

Download/İndir (Mediafire)

Download/İndir (CloudMail)

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. abi dronun VR sini takınca kontrol çubuğuyla haraket ettirebiliyoruzya
    Peki ben denedim yapamadım dronun gözünden bakınca yukarı veya aşağı indiremiyorum.Yüksekte dronu kontrol etmem gerekiyor
    Onun dışında müq
    Seni çok seviyorum abi

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.