AndroidiOSMobil Oyunlar

Worms WMD: Mobilization’ın ilk sürümü Google Play’de yayınlandı

Worms WMD: Mobilizasyon Android’de mevcuttur. Bu, klasik oynanışa sahip birinci sınıf bir projedir.

Worms WMD: Mobilization, 2D grafiklere sahip bir Worms savaş simülatörüdür. Team 17’den geliştiriciler, yeni silahlar, ekipman ve binaların yanı sıra 10 eğitim ve 20 hikaye görevi vaat ediyor.

Worms WMD: Mobilization, Rusya dahil birçok ülkede Android’de kullanılabilirken. Şimdiye kadar bu, yaklaşık 41,99TL ödemeniz gereken erken bir sürüm. Bu, hem çevrimiçi hem de yerel olarak hem tekli hem de çok oyunculu modda savaşmanıza izin verecektir. Açıklamaya inanıyorsanız, o zaman sadece 2 kişi birbirine karşı oynayabilir, her biri bir karta 4 solucan yerleştirir.

Elbette taktik av tüfeği ve el bombalarının yanı sıra Worms WMD: Mobilization’da ağır silahlar da bulunuyor; Takım 17 ne olduğunu açıkça söylemiyor ama güdümlü füzeler ve “patlayıcı koyun” bunlardan biri olabilir.

Eh, Worms WMD: Mobilization‘daki Worms serisinde ilk kez, tanklar ve helikopterlerin yardımıyla yeryüzüne ve gökyüzüne hükmedebileceğiniz bir teknik ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.