Android

ONLYWAY, INSIDE ve LIMBO hayranlarına hitap eden bir mobil oyun

ONLYWAY oyunu Android’de yayınlandı. Bu ücretli bir projedir, ancak bu türden gerçek hayranlar için buna değer.

ONLYWAY, türleri harmanlayan bir mobil oyundur. Bulmacalar, canavar kaçışları ve platform oluşturma özelliklerine sahiptir . Arsa küçüktür ve genellikle çevre ve meydana gelen olaylar aracılığıyla ortaya çıkar. Örneğin, ana karakter için – görünüşe göre eski bir ofis çalışanı – bir anda bir domuz koşmaya başlar ve ardından onu büyük bir örümcek tarafından yer.

Evet, ONLYWAY, LIMBO ve INSIDE’den ilham alıyor, yani anlaşılmaz olaylarla dolu kasvetli dünyada yeniden koşmak istiyorsanız 159 ruble ödemeniz gerekiyor; ONLYWAY için böyle bir fiyat etiketi Google Play’e konuldu. Sürümün Android’de gerçekleştiğini unutmayın. Proje için bir de demo var; 10 dakika sürer.

Unity’nin küçük bütçesi ve eksiklikleri görünür olduğundan, ONLYWAY’in bir geliştirici veya bağımsız bir ekip tarafından geliştirilmiş olması muhtemeldir – arka plandaki nesneler “bulanıktır” ve karakter bazen asansör gibi hareketli nesnelerin üzerinde dururken titriyor.

JEVO Games daha önce mobil oyun Misguided Never back home üzerinde çalıştı. Bu genellikle Japon okul çocukları ve canavarlarla ilgili bir korkudur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.