AndroidiOS

Wreckfest Mobile duyuruldu

Bugbear Entertainment, Wreckfest için bir mobil sürüm geliştiriyor. Bu, PC’den ayrı bir sürüm olacak Android ve iOS için çıkışını yapacak.

Wreckfest – bir rakibe çarpmanız ve arabasını paramparça etmeniz gereken kuralsız yarış ; ve bitiş çizgisine ilk ulaşan siz olabilirsiniz. Bu oyunda birçok mod var ve yakında bunları akıllı telefonlarda deneyebileceksiniz – Wreckfest Mobile, yayıncı THQ’nun sunumu sırasında duyuruldu. Oyun için, App Store ve Google Play’e “boş” bağlantılar içeren resmi bir web sitesi zaten ortaya çıktı.

Wreckfest Mobile’ın fragmanı, oyunun akıllı telefonlara kaydedildiğini gösteriyor. Bunun erken bir sürüm olduğu göz önüne alındığında, grafikler ve hasar sistemi konsol seviyesindedir ve yalnızca gelecekte daha iyi hale gelecektir, ancak Bugbear diğer yöne gidebilir ve Wreckfest’i grafikler uğruna mümkün olduğunca çok sayıda akıllı telefon için optimize edebilir.

Mobile Wreckfest, görünümün yanı sıra arabanın ağırlığını ve gücünü de değiştiren özelleştirmeye sahip olacak. Çok oyunculu olmadan olmaz ve testler ve kariyer modu, projenin premium olacağını ima ediyor. Pastanın üzerine krema tam kontrolör desteğidir . Çıkış tarihi bu sonbaharda planlandığını bildiriliyor.

Remi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.