Need for Speed Mobile oynanış görüntüleri ortaya çıktı

CarX Street’in deneme sürümünden sonra herkes tek bir şeyi anladı – oyuncular etkileyici grafikler ve açık bir dünya ile havalı bir yarış istiyor. Pekala, Need for Speed’in yeni mobil bölümünün lansmanına hazır olun.

Forza Horizon seviyesinde grafiklere sahip sızdırılmış yarış oyunu Reddit’te ortaya çıktı . Lisanslı arabalar, neon ışıkları ve gece şehir yarışları – Çinli Tencent şirketi muhtemelen Need for Speed ​​​​Mobile üzerinde çalışıyor . Mantıklı, çünkü NFS: No Limits 2015’te piyasaya sürüldü. Yeni oyun Unreal Engine 4 motoru üzerinde yapılıyor ve kontroller Electronic Arts, Nexon ve Tencent tarafından geliştirilen Asya pazarı için PC versiyonu Need for Speed ​​Edge’i andırıyor.

Şimdiye kadar Need for Speed ​​​​Mobile’da üç araba mevcut: McLaren F1, Lamborghini Aventador SVJR ve Gallardo. Haritalar Need for Speed ​​​​Heat’tan alınmıştır , ancak bazı yerler arcade ve akıllı telefonlara uyacak şekilde değiştirilmiştir. Şu ana kadar oyunun bir konusu ve polisleri yok ve testler tamamen iOS üzerinde yapılıyor. Reddit’teki testçiler, oyun özensiz bir şekilde yayınlanırsa bir yayıncının bir muhbiri bulabilmesi için bir Gizlilik Sözleşmesi imzalamaları gerektiğini söylüyor.

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.