Yeager: Hunter Legend Android için çıktı

Yeager, yabancı bir dünyada geçen bir 3D aksiyon rol yapma canavar avı oyunudur.

Paha biçilmez bir çalıntı kalıntıyı almak için gönderilen seçkin bir Vyderan avcısı olan Yeager rolünü üstleniyorsunuz. Göreviniz sizi ölümcül yaratıklar ve karanlık sırlar dünyası olan gizemli Planet Ekors’a götürecek. Vyderan klanının ve İmparatorluğun kendisinin gizli sırlarını ortaya çıkarırken vahşi canavarları avlayın ve yabancı uygarlıklarla karşılaşın.

Yeager’ın sezgisel, aksiyon odaklı savaş sistemi, beş güçlü silah sınıfı arasından seçim yapmanıza olanak tanır: Av Kılıcı, Kuvvet Çekici, Öfke Bıçakları, Flux Blaster ve Eidolon Mızrağı. Korkunç yaratıkları yakından meşgul etmek için her silahın sınıf imzası olan hareketlerinde ustalaşın, onları özel kombinasyonlarla zayıflatın ve öldürmek için harekete geçin.

Ekipmanınızı geliştirmek ve yükseltmek için atalarınızın güçlü özü olan Kallar bakımından zengin malzemeler için Canavarları avlayın. Kallar ile aşılanmış Canavar Parçaları ile dövülen ekipman, Canavarların görünüşünü ve özelliklerini bile kazanacak.

Efsanevi av hünerlerini kazanmak için Kallar ve atalarınızın zengin av deneyimi ile aşılanmış gizemli eserler olan Kadim Mühürleri donatın.Fiziksel yeteneğinizi artırmak ve yeni Av Becerilerinin kilidini açmak için Kallar Kolunuza Mühürler kurun.

Oyun tarzınıza uyan Silah Okulu’nu seçin, her Silah Okulu size benzersiz hareket setleri ve yetenekler vererek yapınızı çok çeşitli seçenekler arasından özelleştirmenize olanak tanır.

Ekors’ta saklanan birçok sırrı keşfederken uçsuz bucaksız ormanlarda ve dolambaçlı kanyonlarda gezinin – ama topuklarınızı kıran canavarlara dikkat edin! Diğer Oyunlardaki canavarlarla karşılaştırıldığında, Yeager’daki canavarların hepsinin benzersiz savaş yetenekleri var!

Yeager’daki en son hareket yakalama teknolojisiyle desteklenen nefes kesici gerçekçi aksiyon ve yeni nesil sinematikler, size diğer Oyunlarda bulamayacağınız sürükleyici bir deneyim sunacak!

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.