Android

Yeager: Hunter Legend Android ve iOS için çıktı

Yeager, yabancı bir dünyada geçen bir 3D aksiyon rol yapma canavar avı oyunudur.

Paha biçilmez bir çalıntı kalıntıyı almak için gönderilen seçkin bir Vyderan avcısı olan Yeager rolünü üstleniyorsunuz. Göreviniz sizi ölümcül yaratıklar ve karanlık sırlar dünyası olan gizemli Planet Ekors’a götürecek. Vyderan klanının ve İmparatorluğun kendisinin gizli sırlarını ortaya çıkarırken vahşi canavarları avlayın ve yabancı uygarlıklarla karşılaşın.

Yeager’ın sezgisel, aksiyon odaklı savaş sistemi, beş güçlü silah sınıfı arasından seçim yapmanıza olanak tanır: Av Kılıcı, Kuvvet Çekici, Öfke Bıçakları, Flux Blaster ve Eidolon Mızrağı. Korkunç yaratıkları yakından meşgul etmek için her silahın sınıf imzası olan hareketlerinde ustalaşın, onları özel kombinasyonlarla zayıflatın ve öldürmek için harekete geçin.

Ekipmanınızı geliştirmek ve yükseltmek için atalarınızın güçlü özü olan Kallar bakımından zengin malzemeler için Canavarları avlayın. Kallar ile aşılanmış Canavar Parçaları ile dövülen ekipman, Canavarların görünüşünü ve özelliklerini bile kazanacak.

Efsanevi av hünerlerini kazanmak için Kallar ve atalarınızın zengin av deneyimi ile aşılanmış gizemli eserler olan Kadim Mühürleri donatın.Fiziksel yeteneğinizi artırmak ve yeni Av Becerilerinin kilidini açmak için Kallar Kolunuza Mühürler kurun.

Oyun tarzınıza uyan Silah Okulu’nu seçin, her Silah Okulu size benzersiz hareket setleri ve yetenekler vererek yapınızı çok çeşitli seçenekler arasından özelleştirmenize olanak tanır.

Ekors’ta saklanan birçok sırrı keşfederken uçsuz bucaksız ormanlarda ve dolambaçlı kanyonlarda gezinin – ama topuklarınızı kıran canavarlara dikkat edin! Diğer Oyunlardaki canavarlarla karşılaştırıldığında, Yeager’daki canavarların hepsinin benzersiz savaş yetenekleri var!

Yeager’daki en son hareket yakalama teknolojisiyle desteklenen nefes kesici gerçekçi aksiyon ve yeni nesil sinematikler, size diğer Oyunlarda bulamayacağınız sürükleyici bir deneyim sunacak!

Web Sitesi

Not: Android için Google Play Store üzerinden indirmek isteyenler Kanada bölgesi için VPN kullanarak indirebilirler.

Yeager: Hunter Legend Oynadık ve Değerlendirdik

Oynanabilirlik
Performans
Grafikler
Sesler

Oynamaya Değer

Yeager: Hunter Legend mobilde MMO arayanlar için ideal bir oyun olmuş. Karakter tasarımları, grafikleri ve çevre detayları özenle tasarlanmış ve oldukça sağlam görünüyor. Performans konusunda sıkıntılar var gibi ama zamanla çözülebilir.

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.