Android

Bugtopia, Plants vs Zombies’in neredeyse bir kopyası

Bugtopia bir kule savunma mobil oyunudur. Türkiye dahil birçok ülkede piyasaya sürüldü, ancak şu ana kadar bu nihai sürüm değil. Oyuncular seviyeleri geçmek ve yeni birimleri toplamak veya goblinleri vurmak için enerji üreten farklı böcekleri toplamak zorundadır. Sana bir şey hatırlatmıyor mu? Evet, Bugtopia, Plants vs Zombies’den çok ilham alıyor.

Bugtopia’da hala birimleri yükseltmeniz gerekiyor, bu savaşlar arasında ve tek dokunuşla yapılır, sadece yeterli yıldıza sahip olmanız gerekir. Tabii ki, 37GAMES stüdyosundaki geliştiriciler her deneme için harcanan bir dayanıklılık sistemi getirdiğinden, her şeyi tek seferde geçemezsiniz.

Yavaş yavaş, Bugtopia’da koloninizi geliştirebilir ve çok nadir böcekleri arayabilirsiniz; belki bu gacha sistemi aracılığıyla yapılır. Ayrıca böceklerin yaşadığı bir şehir geliştireceksiniz. Zaman alan keşif gezileri olmadan olmaz, ancak bu daha fazla kaynak almanızı sağlar. Bugtopia’nın geliştiricileri ayrıca PvP önyargılı rekabetçi dünya olayları hakkında konuşuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.