AndroidiOS

Youtubers Life 2 Android için ön kayıtları açıldı

Youtubers Life 2 akıllı telefonlar için duyuruldu. Android için ön kayıt şuan mevcuttur.

Youtubers Life 2, Youtuber simülatörünün yeni bir parçasıdır. Oyuncular iş yerlerini donatmak, diğer nüfuz sahibi kişilerle bağlantılar geliştirmek ve sıra dışı karakterlerle tanışmak zorunda kalacaklar, Geleceğe Dönüş’ten efsanevi arabasıyla Doc’a kadar.

Youtubers Life 2 şu anda Google Play’de ön kayıtlıdır. Çıkış tarihi yok, ancak 2023’ten önce olmamasını bekliyoruz. Ayrıca Apple’ın sıkı kontrolleri nedeniyle geç kalabileceği için gelecekte bir iOS sürümünü bekliyoruz.

Youtubers Life 2 sosyal bir oyundur, bu nedenle oyuncular 30’dan fazla yetenekli kahramanla arkadaş olabilecekler. Zafere giden yolda yardım edecekler ama yardım isteyecekler. Ama buna değer – sonunda sırlarını bile açığa çıkaracaklar. Tabii ki, her YouTuber, itibarını teyit eden kendi özel hediyelerine sahip olacak.

Youtubers Life 2’de trend olmak ve yutturmaca dalgasında olmak için oyuncuların şu anda halk için ilginç olanı takip etmesi gerekecek. Her şey tıpkı gerçek hayattaki gibi. Ve evet, Youtubers Life 2’yi şu anda oynamak istiyorsanız, bunu Steam’de yapabilirsiniz – proje 19 Ekim 2021’de PC’de yayınlandı, ancak ücretli.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.