AndroidiOS

Truck Simulator Online Android için Yayınlandı

Bu çevrimiçi çok oyunculu bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Oyuncular, çeşitli görevleri tamamlamak, manzaranın tadını çıkarmak ve arkadaş edinmek için süper büyük bir harita üzerinde çeşitli kamyonları kullanabilirler.

1. 3D Çok Oyunculu Oyun
Oyun, küresel oyuncuların açık dünyayı birlikte çevrimiçi keşfetmelerine olanak tanıyan kusursuz bir süper büyük haritaya sahiptir.

2. Kamyon Filo Sistemi
Dünya çapındaki oyuncular kamyon filoları oluşturabilir veya bunlara katılabilir, açık dünyayı keşfedebilir ve birlikte daha zor görevleri tamamlayabilir.

3. Hava Durumu Sistemi
Hava zamanla değişir ve bir günde rüzgar, yağmur ve kar yaşayabilirsiniz.

4. Çeşitli Araçlar
Oyuncular, kamyon ömrünü deneyimlemek için çeşitli Çin şehirlerinde hafif hizmet, ağır hizmet kamyonları ve yarı römork kullanabilirler. Ayrıca özel frigorifik kamyonlar ve tehlikeli kimyasal kamyonlar vb. vardır. Bunların çoğu C&C ve Hyundai tarafından yetkilendirilmiş araçlardır.

5. Özel Harita & Kargo Tasarımı
Diğer mobil oyunların aksine, dünya haritası Çin’deki büyük şehirlerin çoğunu kapsayan kusursuz bir süper büyük haritadır. Taşınan mallar da Çin’e çok yerel.

6. Araç Kişiselleştirme Sistemi
Kamyon geliştirmeleri, renk değişiklikleri, araç boyama, gövde LED çevre lambaları, çeşitli ilginç dış ve iç dekorasyonlar ve çok daha fazlasını içeren benzersiz kamyon modifikasyonları.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.