AndroidiOS

Civilization: Reign of Power’ın deneme sürümü çıktı

Civilization: Reign of Power, Sid Meier tarafından Civilization evreninde geçen bir mobil oyundur. Bu, oyuncuların ayrı bir ulus, bir hükümdar seçtiği ve geniş bölgeleri kontrol etmek için ittifaklar oluşturduğu bir jeo-stratejidir. Osmanlı İmparatorluğundan Süleyman dönemini yöneteceksiniz.

Civilization: Reign of Power şu anda ön yükleme aşamasında ve sunucular 9 Kasım’da Android oyuncuları için açılacak. Bu arada, tahmini çıkış tarihi 31 Aralık 2022 olarak belirlenen iOS’ta (Güneydoğu Asya’da) ön kayıt devam ediyor.

Civilization: Reign of Power’da, ana seride olduğu gibi birkaç şekilde kazanabilirsiniz:

  • Hakimiyet Zaferi : Dünyanın 13 Harikasını Yarat;
  • Bilim Zaferi : uygarlığınızı uzaya fırlatın;
  • Kültürel Zafer : harika müzeler üretin;

Civilization: Reign of Power’ın başlangıcında toplamda 14 tarihi lider bekleniyor; aralarında Gandhi ve II. Catherine olacak. Bu ve diğer bilgiler hakkında daha fazla bilgi resmi web sitesinde bulunabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.