AndroidiOS

Zombie Horde: FPS Shooter Android, iOS, APK

Zombie Horde shooter oyununun erken bir sürümü, Güneydoğu Asya’da iOS ve Android’de mevcut. Bu atış poligonu ve Sniper Elite karışımıdır.

Zombie Horde, dikey oynanış, ganimet kutuları ve ölü atış içeren bir mobil oyundur. Karakterimiz görevleri tamamlar, deneyim kazanır, ganimet alır ve onlar için maksimum 3 yıldız alır. Görevler sırasında hareketsiz durur, saldırı ve keskin nişancı tüfeklerini ateşler.

Göreviniz, ayrılan süre içinde düşman dalgalarıyla savaşmak ve savaşlar farklı yerlerde gerçekleşiyor. Örneğin bir tepenin üzerinde durup mermilerin bir zombinin vücuduna doğru ağır çekimde uçtuğu Sniper Elite serisinin ana karakteri gibi hissedebilir ya da kendinizi farklı yönlerden koşan düşmanların olduğu sisli bir bölgede bulabilirsiniz.

Zombie Horde geliştiricileri, günlük görevler, baskınlar ve karanlık bir bölge dahil olmak üzere farklı etkinlikler ve modlar vaat ediyor. Profilinize seviye atladıkça açıldıklarını not ediyorum. Çevrimiçi öğelerin olmaması üzücü ve iOS için Asya sürümü 2019’da piyasaya sürüldü. En son güncelleme, kahramanlarınızın baskınlara daha hızlı ara vermesini sağlayan öğeler ekledi, ayrıca hikaye kampanyası genişletildi ve yeni patronlar eklendi.

[appbox googleplay com.aboutfun.horde&gl=ph]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Flipinler)

Download iOS (App Store – Flipinler)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.