AndroidiOS

Dino Clash: Tribal War

Dino Clash: Tribal War, iOS ve Android’de çıktı. İçinde ilkel insanlar birbirleriyle savaşır ve dinozorları yardım için çağırır.

Dino Clash: Tribal War, dünya çapında kullanıma sunulan bir mobil arcade oyunudur . Bir ordu toplamanız ve onu gerçek oyunculara karşı yönlendirmeniz gerekiyor. Dövüşler hızlıdır, başlamadan önce bir oluşum oluştururuz ve zamanla ilkel savaşçılar ve okçular devlerle ve hatta dinozorlarla omuz omuza olur.

Dino Clash: Tribal War’da bir birimin geliştirilmiş bir versiyonunu elde etmek için oyuncuların onu kendi türleriyle birleştirmesi gerekir. Bu arada, ekibinizde çok sayıda nadir ve güçlü savaşçı varsa, zafer daha hızlı ve daha kolay elde edilebilir. Orduların sıkıcı çatışmalara ek olarak düşmanı iyileştirebilmesine veya dondurabilmesine sevindim, bu da olup bitenlere bir fantezi unsuru getiriyor.

Toplamda, Dino Clash: Tribal War, 17 tür dinozor ve 34 tür savaşçı içerir. Ödüllerin ve yükseltmelerin kilidini açmak için 500’den fazla arenada savaşacaklar.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.