Android

Zombie Mobile stratejisi, akıllı telefonlarda birçok ülkede kullanılabilir

Zombie Mobile, tipik bir stratejik oyun sunacak, ancak karakterler çok garip bir şekilde konuşuyor.

Zombie Mobile, oyuncuların zombi kıyameti dünyasında hayatta kalmak için kahramanlardan oluşan bir ekip kurduğu ve üssünü kurduğu akıllı telefonlar için bir stratejidir. ABD, Kanada ve Hong Kong’da Android’de oynayabilirsiniz. İOS’taki sürüm hakkında bilgi yok ve bu anlaşılabilir bir durum – geliştiriciler, bir grup karakterin zombi saldırılarını püskürttüğü ve bir sığınağa sığındığı, ancak ses oyunculuğuna zaman ayırmadığı giriş aşaması üzerinde çalıştı. Bu nedenle, karakterler bilgisayar asistanları ve en kötü halleri gibi konuşurlar.

Ayrıca, Zombie Mobile’ın erken sürümünün zaten bir VIP statüsüne sahip olduğunu ve bu, içine para yatıranlara büyük bonuslar verdiğini de not ediyoruz. İyi haber şu ki, üs 6 stilde inşa edilebiliyor, ayrıca diğer oyuncularla ortak geçiş ve iyileştirme için bir lonca oluşturulabiliyor . Ancak oyun içi satın alımlar 7.000 rubleye ulaşıyor.

Zombie Mobile, tipik geliştirme ve bölge ele geçirmeye ek olarak, Google Play’deki açıklamaya göre, büyük zombi akını nedeniyle oyuncuları ağlatacak bir “savaş modu” sunacak. Bu muhtemelen üst düzey oyuncular için bir içeriktir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.