AndroidiOS

Fantasy Town: Farm & Friends

Fantasy Town , Temmuz ortasında iOS ve Android’de başlayacak. Google Play’de ön kayıt açıldı.

Fantasy Town, “kare” stili ve sevimli karakterleri olan bir çiftçilik simülatörüdür. Oyun 18 Temmuz’da piyasaya sürülecek, bu bilgi geliştiricilerden gelen yeni fragmanda belirtiliyor. Ne yazık ki, erken kayıt şu ana kadar yalnızca Android’de mevcut – iOS’ta bir sayfa yok, ancak geliştiricilerin haberlerine resmi web sitesinden abone olabilirsiniz.

Fantasy Town, türün gerçek bir temsilcisidir, bu nedenle şehrin belediye başkanı olarak ahırlar inşa edecek, tahıl yetiştirecek, onlardan ürünler pişirecek ve satacaksınız. Hikayede ilerledikçe, oyuncular yeni bina türleri keşfedecek ve hatta bir ejderhaya rastlayacaklar, ancak o korkutucu değil ve bir kurye olarak çalışıyor, eşyalarınızın geri kalanını deneyim ve altın için taşıyor. Fantasy Town’ın geliştiricileri, ayrı yerleşim yerleriniz olsa bile mini oyunlar ve arkadaşlarınızla bir arada yaşama olasılığı vaat ediyor.

Ana tavsiye, hikayeyi gözden geçirmek ve bölgeleri genişletmek ve zindanlara erişmek için görevleri tamamlamaktır. Ayrıca karakter ve para birimi ödüllerini almak için 7 gün boyunca giriş yapın.

Download Android (Google Play Store – Amerika)

iOS ve Android için Resmi Web Sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.