AndroidiOS

Aspire: Ina’s Tale Mobil platformlara geldi demo Android’de mevcut

Aspire: Ina’s Tale, Steam’de yüksek puan alan gizemli bir platform oyunudur. Şimdi. Android demosu oynanabilmektedir.

Aspire: Ina’s Tale, neredeyse akıllı telefonlara taşınmış bir platform oyunudur. Çin TapTap aracılığıyla oyun için bir demo artık mevcut. Yalnızca Android‘de oynayabilirsiniz, ancak en azından Çin’de iOS’ta yayınlanmasını umuyoruz.

Oyun ilk olarak 17 Aralık 2021’de Steam’de yayınlandı. Oyun “Çok Olumlu” eleştiriler aldı. Türkçe dil bulunmamaktadır. Oynayanlar, oyuncunun platformlar arasında atlamanın yanı sıra resimden, film müziğinden keyif alacağını ve bulmacaları çözeceğini belirtiyorlar.

Geliştiriciler, ilk 24 seviyenin Android demosunda mevcut olduğunu belirtiyor. Bunları tamamlamak yaklaşık 1 saat sürecektir. Temel olarak, bu yerler zindanlardır.

Oyunda sadece bir dokunmatik kontrol olmadığına sevindim. Hareket çubuğu ve işlem düğmeleri kontrolörlerdeki gibi yapılmıştır. Olay örgüsüne gelince, oyuncular şu soruya cevap arayacaklar: “Neden Kule’de uzun süre uyudular ve Ina adlı kahramanı içine kim hapsetti?”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.