Android

Wonder Land oyunu sizi Mars’ın kolonizasyonuna hazırlayacak

Wonder Land’de oyuncular bir üs inşa edecek ve yeni bir gezegende hayatta kalacak.

Wonder Land, izometrik oynanışa sahip bir mobil oyundur . Oyuncu, yeni bir gezegeni keşfetmeye gelen insanların yerleşimi için yeni bir ev donatacak. Her birinin kendi görevi olan birçok karaktere emir vermeleri gerekiyor – gelecekteki üssün duvarlarını ve içini inşa etmek, kaynakları toplamak vb.

Wonder Land Android’de mevcuttur ve Google Play’e göre reklam veya uygulama içi satın alma yoktur. Geliştiriciler, karakterlerin refahını ve oyuncunun stratejisini doğrudan etkileyen, gündüz ve gece dinamik bir değişikliğin yanı sıra sıcaklık eklediler.

Wonder Land’in geliştiricileri, farklı sorunları çözen kahramanlardan bir yerleşim yeri toplanmasını tavsiye ediyor. Ayrıca bir uzay gemisi inşa etmek ve silahlar yaratmak için binaları iyileştirmeniz ve yeni teknolojiler araştırmanız gerekecek.

Wonder Land’in yaratıcıları, PvE kampanyasına ek olarak, diğer oyunculara katılmanız ve bir ittifak kurmanız gereken gerçek zamanlı PvP ve çok oyunculu vaat ediyor. Bu, yeni bölgeleri kontrol etmeye ve daha fazla kaynak çıkarmaya yardımcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.