70 Yeni Blok Eklentisi MCPE 1.8 ve Üzeri İçin

Bu eklenti sayesinde MCPE oyununuzda 70’den fazla yeni bloğa sahip olabileceksiniz. Bu bloklar özellikle yapılar ve dekarasyon ile uğraşan oyuncular için ideal olacaktır. Bu blokları survival modunda almanızı sağlayacak 5 yeni köylü de bulunuyor. Minecraft Android, iOS ve Windows 10 kullanıcıları için ideal bir eklentidir.

Oluşturan:  ForgeLogical ,  Twitter Account

Marangoz Köylü: Meşe plakalar ve uygun boyalı plakalar almak için herhangi bir boya verirseniz size tüm yeni boyanmış ahşap bloklar verecekti. Ayrıca oyulmuş odun kütükleri alabilir, uygun oymalı odun elde etmesi için ona sıyrılmış kütükler verebilirsin!

Stonecutter Köylü:  Boyalı bir tuğla biloğu almak için ona herhangi bir boyayı verebilirsin. Ayrıca andisit, granit ve diorit tuğlaları, yosunlu tuğlalar ve kırık tuğlalar elde edebilirsiniz!

Gemcutter Köylü: Size altın, elmas, zümrüt, redstone ve lapis tuğla verecek. Hatta seninle külçe, zümrüt ve elmas takas edecek! Uygun tuğlaları elde etmek için ona Tuğla Blokları ve herhangi bir mineral bloğu verin!

Compressioner Köylü: Size sıkıştırılmış altın, elmas, lapis, redstone, demir, ve zümrüt taşları verecek. Sadece 4 bloktan (Altın, Demir, Ect) 4 tane al.

Son Köylü, büyüleyici kitaplarınızı, normal kitaplarınızı ve boyalı kitap raflarınızı takas edecek Kitap Küratördür. Uygun kitaplığı alabilmesi için ona herhangi bir boya ve bir kitaplık verin. Hatta Acacia, Dark Oak, Birch ve Spruce kitaplıklarını takas ediyor!

Video

▶ Download/İndir: TIKLA

6 comments

 1. Çalmaya Hayır dedi ki:

  Yeter bu kadar kopya yeter söyle artık mcpe dl den aldığını utanmıyor musun insanları kandırmayı

  • Yarı Rus Yarı Türk (aslında Türk) dedi ki:

   Ya sen gerizekalı mısın rezillik mi çıkaracan illa . Adam tanıtıyor sen sövüyon neiş.

 2. Çalmaya Hayır dedi ki:

  Yeter be eklenti çaldığın söyle artık mcpe el den aldığını be bari kendi eklentinmiş gibi paylaşma

 3. deniz dedi ki:

  bu köylüler nerde

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.