Android

The Pirate: Plague of the Dead

Korsan: Ölülerin Veba, Jolly Roger’ı öldürmenin en ateşli korsan kaptanı olmanın nasıl bir şey olduğunu görmene izin veren bir sanal oyun! Efsanevi korsan kaptan John Rackham’ın rolünü üstlenin ve Uçan Çeteyi ölümden diriltmek için arcane voodoo büyüsünü kullanın. Birlikte, bu tarihi korsanlar grubunun üyeleri dehşet verici Inquisitor’la karşı karşıya kalacak.

Translate/Çeviri

Dirilen kaptanların her biri, geminizin istatistiklerini iyileştiren, daha fazla altın sağlayan, savaşta avantaj sağlayan ve hatta güçlü Kraken’i toplamanıza izin veren benzersiz becerilere sahiptir!
Ekranları yüklemeden açık bir dünyaya, dinamik gündüz ve gece döngüsüne ve hava durumuna sahip olan sistem, her mobil oyuncuya unutulmaz bir deneyim sunuyor.
The Dead of Plague, The Pirate serisinin yeni bir taksitiydi, hit oyun Caribbean Hunt’ın ardından büyük bir resepsiyonla buluştu ve sabit bir takip kazandı.

BÜYÜK PIRATE MACERASINDAN İLK BAŞKANI:

– Altın Korsanlık Çağı’ndaki eşsiz gemileri ve tarihi kaptanları açmanızı sağlayan heyecan verici kampanyayı tamamlayın.
– Düşmanlarla, hazine adalarıyla, kaçakçı karakollarıyla, kasabalarla ve daha fazlasıyla dolu su ve keşif sularının yükleme ekranı olmadan keşfedilmesine izin vererek tamamen açık dünyayı dolaşın.
– Karayip Denizi’ni keşfedin, şehirleri fethedin, ticaret yapın, hazine ve gizli yerler arayın.
– Yağmala, ticaret yap ve inşa et. Oyun, altın kazanmanızı ve gemilerinizi geliştirmenizi sağlayan bir ekonomi sistemine sahiptir.
– Filonuzu genişletin ve sert deniz savaşlarında hesaba katılacak bir güç olun.
– Görsel olarak çarpıcı grafiklerin, gerçekçi fizik, dinamik gündüz ve gece döngüsü ve hava sisteminin tadını çıkarın.

Video

▶ Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.