AndroidiOS

Golden Bros Android, iOS, APK

Golden Bros birkaç ülkede Android’de göründü. Bu, Brawl Stars’ın çok oyunculu eşdeğeridir , yalnızca daha gerçekçi karakterler ve blok zinciri ile.

Golden Bros, Android’de Google Play veya TapTap aracılığıyla indirilebilen bir mobil aksiyon oyunudur. İçinde dokuz kahramandan birini seçiyorsunuz, kendi silah ve becerilerine sahipler. İlk önce, oyuncunun izometrik oyun, kontroller, rulolar ve tek parmakla saldırı ile tanıştığı eğitimden geçmeniz gerekir. Sonrasında 3v3 formatında botlarla maça ekliyoruz.

Bu arada, harika şeylerden biri de Golden Bros’taki simitlerdeki öğelerin varlığı. Bu, savaş alanındaki duruma bağlı olarak her maçta pompalamanızı sağlar. Bu arada, küçük arenalarda savaşıyoruz ve ortalama olarak bir seans 3 dakikadan fazla sürmüyor. Bu süre zarfında rastgelelerin bile sıkılmaya vakti olmaz.

Tabii ki, deneme çalışmasının şerefine, Golden Bros geliştiricileri, biri koşucu olan birkaç mini oyun yaptı. İçinde zombilerden kaçmıyoruz, tam tersine Scooby-Doo evrenine geri veren bir minibüs yardımıyla onları kovalıyor ve eziyoruz. Ama hepsi bu değil – minibüs takla attıktan sonra, Amerikan futbolu oyuncusu gibi giyinmiş bir mini patronla karşı karşıyayız. Genel olarak, bir NFT projesi için çok sıra dışı olan, ekranda sürekli olarak bir tür seks partisi oluyor.

GOLDEN BROS, hızlı ve kolay oynanışı olan bir 3v3 gerçek zamanlı PVP Battle Royale oyunudur. 2 yılı aşkın bir süredir Unreal motoru üzerine inşa edilen GOLDEN BROS, AAA grafiklere ve oyunu oynamayı gerçekten eğlenceli hale getiren benzersiz bir oyun stiline sahiptir. Kavgacı ve roguelike türün bir karışımı, oyunun her savaşta bağımlılık yaratması ve hoş bir şekilde şaşırtıcı olması için özel olarak tasarlanmıştır.

◆Dostlara ve Düşmanlara Karşı Savaş
PvP, Golden Bros’un merkezinde yer alır. Oyun içi ödüller talep etmek için hızlı ve patlayıcı savaşlarda zaferi Bros’larınızla paylaşın. Rekabetçi öz, sizi ve ekibinizi zaferi elde etmek için birlikte savaşmaya motive edecektir. Her savaşta yeni zorluklar olacaktır, bu nedenle hızlı adapte olmak ve rakiplerinizi gafil avlamak için kendi stratejinizi oluşturmak zorunludur.

◆ÜST Rütbeye çık
Daha yüksek rütbeler daha fazla ödül verir. Kendinize meydan okumaya devam edin ve sınırları zorlayın! Savaş alanında yıkıcı bir Kardeş olun ve başarılarınız için büyük ölçüde ödüllendirileceksiniz! Güçlü saldırı ve savunma stratejileri geliştirmek, rütbeleri tırmanmanıza yardımcı olacak ve ödüllerin kilidini açma şansınızı artıracak!

◆Patlayıcı Savaşlar ve Stratejik Beceri Kombinasyonları
Bros, savaş sırasında rastgele Kapsül Yetenekleri kazanacak. Bros’un zafere giden yolda stratejik olarak Güçlendirme yapılandırmaları seçmesine ve oluşturmasına olanak tanıyan bu Kapsül Yeteneklerini kullanarak hızla uyum sağlayın. En iyi Kardeş olmak için, rakipleri alt etmek ve yenmek için çeşitli taktikler benimsemen gerekecek.

Gloden Bro olmaya hazır mısın? AAA PVP Battle Royale’imize katılan ilk kişilerden biri olun!

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (Resmi Web Sitesi)

Download Android (Google Play Store – Flipinler)

Download iOS (App Store – Flipinler)

Download PC

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.