AndroidiOS

911: Cannibal (Horror Escape) Android ve iOS için korku oyunudur

911: Cannibal akıllı telefonlarda yayınlandı. Bu oyun, Keplerian’ın projeleriyle eşit hatta onlardan daha iyi.

911: Cannibal, Euphoria Horror Games tarafından geliştirilmiş bir mobil korku oyunudur. Evet, projenin orijinal adı Metel idi ve hala Steam’de mevcut. Bu arada, 911: Cannibal, bulmacaları çözmeniz, öğeleri bulmanız, birleştirmeniz ve canavarlardan kaçınmanız gereken birinci şahıs bir macera olan iOS ve Android’de yayınlandı.

911: Cannibal’daki grafikler, uygun fiyatlı akıllı telefonlarda oynamanıza izin vermesine rağmen, hedefe uygun değil. Kahramanın düşünceleri ve kaygısı dahil olmak üzere arayüzün basitliğine ve karakterlerin seslendirmesine dikkat çekiyoruz.

911: Cannibal’in geliştiricileri, etkileşim kurabileceğiniz ortamlarla dallanan bir dedektif hikayesi ve yüksek kaliteli ses vaat ediyor. Düşmanlarla zor “saklambaç” oynayanlar ve oyun zaten Google Play’de 5 üzerinden 4,6 yıldıza sahip.

911: Cannibal’daki bulmacaların, oyuncuları izlenecek yolları izlemeye veya reklam izlemelerini gerektirebilecek ipuçlarını kullanmaya zorlayacağını unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.