Android

ACE WAR: Battle Royale

Battleroyale oyun arşivi genişlerken, sınıfın yeni üyesi ACE WAR: Battle Royale oyunu oldu. Bildiğimiz tarzda PUBG’ye benzer bir oynanış dinamikleri barındıran oyunumuz, özellikle düşük donanımlı  cihazlarda rahat bir şekilde çalışabiliyor. Android ve iOS için indirme linkleri mevcut olsa da, oyun henüz ülkemizdeki uygulama mağazalarına uğramış değil. O yüzden iOS kullanıcıları Çin AppStore hesabına sahip olmalı, Android kullanıcıları ise APK olarak indirmek zorundalar.

Translate/Çeviri

Sevgili kahramanlar:
Size daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için, 6 Eylül’de saat 10: 00’da sunucuyu güncellemeyi ve sürdürmeyi planlıyoruz. Bu güncellemenin 2 saat sürmesi bekleniyor, güncelleme sırasında oynatamayacaksınız, lütfen sabırlı olun. Güncelleme tamamlandıktan sonra, istemciyi oyunu tamamlamak için istendiği gibi yeniden yüklemeniz gerekir.

6 Eylül 2018 tarihinde saat 10:00 [Güncellendi]

[İpuçları]
Daha iyi bir oyun deneyimi için, yukarıdaki Android 1G bellek kullanmak veya mobil deneyimi fazla oyun iphone 5s önerilir.
Oyun sırasında herhangi bir yorum ve soru varsa, oyun içi müşteri hizmetleri sistemi aracılığıyla geri bildirim yapabilirsiniz.

“Ace War: The Code of Heroes” kahramanlar tarafından geliştirilen ilk ayakta kalan rekabetçi mobil oyun ve 300mb paketi tüm modeller için mükemmel. 8 × 8 süper geniş harita, hayatta kalmak için 100 kişi rekabetçi savaş! 8v8 kanlı kanlı savaş, kalp atışı oynamak için 8 dakika, hava taktikleri yarışması! Kahraman Geely, pusu, LYB kodladı! Ses kara, deniz, kara ve hava savaşları, 7 büyük araç kalıbı dosyalamaya devam ediyor! Aynı zamanda yük getirmeden kolayca kayıpsız kalite öncül, paket gövdesine, cep telefonları nihai sağlanması; Benzersiz mükemmel çekim deneyimi, hiçbir Caton ping siyah Çal açmak için bir anahtar atlamak olmaz basınç tabancası operasyonu hissediyorum! Fırsatla oynayabilir, siyah sevimli kız kardeşi açabilirsin! “Ace War: The Code of Code” a gelin ve tavuğa meydan okuyun!

[Yeni mod: Guild Wars küçük daire]
Yeni Guild Wars modu şok ediyor! Bir tabanca ile paraşüt, sonsuz diriliş, sadece açmak için zemin! 10 dakika içinde, 5 takım aynı alanda mücadele etti ve rakibi yenme mutluluğunu yaşadı.

[Optimizasyon ile ilgili içerik]
1. Optimize edilmiş sunucu kararlılığı,
2. Bilinen bazı hatalar düzeltildi,
3. Artık anti-hile araçları güçlendirildi, oyuncular daha adil ve daha saf bir ortamda oyunlar yaşayabilirler.

İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.