AndroidiOSMobil Oyunlar

Squad Busters iOS ve Android’de çıktı hemen indir

Squad Busters oyunu iOS ve Android için yayınlandı. Bu bir deneme sürümüdür. Buna rağmen oynayabilirsiniz.

Yayıncı Supercell, söz verdiği gibi 23 Nisan’da Squad Busters’ın kısmi lansmanına başladı. Batı ülkelerinde iOS ve Android’de oynayabilirsiniz; Deneme çalışmasıyla ilgili tüm bilgileri ayrı bir haber makalesinde bulacaksınız. Sadece Squad Busters oynamak için oyun istemcisini App Store ve Google Play üzerinden indirmeniz gerekeceğini belirtmek isterim – IP coğrafi konumu kontrol edildiğinden ve istemci belirli bir Apple veya Google hesabına bağlı olduğundan bunun başka yolu yoktur.

Squad Busters deneme sunucuları artık açık olduğundan oyuncular 10 kişilik maçlara katılabilirler. Zekalarını kullanarak ve gruplarına katılmak için yeni birimler bularak mümkün olduğu kadar çok mücevher kazanmalıdırlar. Haritadaki tüm rakipleri yok etmelidirler.

Squad Busters’ın oynanışını taze tutmak için geliştiriciler Supercell, her biri maça yeni bir şeyler getiren her türlü değiştiriciyi ve çeşitli karakterleri tanıttı. Bu durumda oyuncuların 2 farklı taktiği vardır. PvP çatışmalarından kaçınabilir ve mücevher toplayabilir veya hayatta kalan son kişiye kadar savaş yürütebilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.