Android

AFK Arena Android

Soul Hunters’ın yapımcıları size getiriyor: AFK Arena. AFK Arena rahat bir aksiyon kart oyunudur. Oyuncular kişiselleştirilmiş bir ekip kurabilir ve benzersiz AFK Ödülleri otomatik tarım sistemi ile seviye atabilirler. Bu fantastik yolculukta dünyanın her yerindeki oyunculara katılın ve eski bir kötülüğün Esperia dünyasını yok etmesini önleyin.

Translate/Çeviri

Özellikler:

– Güzel sanatlar, koleksiyon kahramanlar –
Çok sayıda kahraman siparişinizi bekleyen Esperia’nın hayranlık uyandıran dünyasına girin. Dört büyük hizip – Graveborn, Lightbearers, Maulers ve Wilders çatışıyor ve işbirliği yapıyor. Tonlarca kahraman ve sınıf, her biri kendine has yetenek ve özelliklere sahip yüzlerce kişi ile hizmetinizdedir. Kahraman grubunu geliştir ve Esperia’ya gir.

– AFK’ya git ve seviye atla –
AFK’nız bile zor iş başındaysanız, canavarları öldürmek ve ganimetleri almak, daha hızlı bir şekilde seviye atlamanıza yardımcı olur. Eziyet olmadan savaş ganimetlerinin tadını çıkarın.

– Kendi hızında oyna –
Günlük işler yerine eğlenceli, zorlu görevler. İsterseniz her gün oynayın veya haftada birkaç kez ziyaret edin. En sevdiğiniz yeni hobiniz olsun ya da sadece gidip gelirken eğlenmek için bir yol olarak, AFK Heroes sizleri bekliyor.

– Çoklu görev türleri –
Kralın Kulesinin devasa spiralini yükseltin, savaşarak yükselin ya da karanlıkta büküm yolları ve düşmanlar arasında yolunuzu bulmak için Arcane Labirentine dalın.

– Bir dokunuşla savaşın gelgit değiştir –
Formasyonunuzu, karşılaştığınız düşmanlara göre değiştirin. Kahramanların üstün yeteneklerini el ile etkisiz hale getirerek düşmanlarınızı yenebilirsiniz.

– Rastgele oluşturulmuş labirent haritaları –
Başka bir karmaşıklık katmanı ekleyerek, düzenli aralıklarla değişecek olan labirente girin. Seferinize başladığınızda yolunuzu seçin.

– Küresel bir topluluk –
Arkadaş edin ve dünyanın her yerinden gelen insanlarla guild oluştur. Müttefiklerinizi size silahla katılmaya ve birlikte başlatarak ölümcül davaları aşmak için bir araya getirin. Esperia yolunuzu atar.

Video

▶ Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.