Android

West Legends: Guns & Horses Android APK

Vahşi Batı bir özgürlük ve kaos yeridir. Kanun kaçakları ve vahşi hayvanlar burada çok yaygın. Cesaretinizi toplayın ve silahlarınızla onlarla savaşın. Gölde balık tutmaya gidin ya da Vahşi Batı’nın güzelliğini yaşamak için şehirde gezintiye çıkın. Ayrıca, heyecan verici romantik karşılaşmalara dikkat edin!

Belediye başkanı olarak kasabayı geliştirecek, teknoloji geliştirecek, bir ordu kuracak ve kasaba halkınızı korumak için kanun kaçaklarına karşı savaşacaksınız.
Çetelerin sırlarını ortaya çıkarın ve Vahşi Batı’nın efsanesi olun!

Bir belediye başkanı olarak göreviniz kasabayı inşa etmek, teknoloji geliştirmek, bir ordu kurmak ve kasaba halkınızı korumak için kanun kaçaklarından kurtulmaktır.
Çetelerin sırlarını ortaya çıkarın ve Vahşi Batı’nın bir efsanesi olarak ortaya çıkın!

Özellikler

– Atınıza binin ve bu geniş araziyi keşfedin. Arkadaşlıklar kurun, kanun kaçaklarını ortadan kaldırın, kasaba halkının hikayelerini ortaya çıkarın ve beklenmedik hazineleri keşfedin.

– Silahlarınız ve zekanızla düşmanları alt edin. Düşmanlarınızın zayıf yönlerine göre Kahramanlarınızı seçin ve Vahşi Batı’nın efsaneleri ve kanun kaçakları arasındaki savaşa başlayın!

– Daha güçlü düşmanları alt etmek için çıkarları sizinle aynı hizada olan bir ittifakla çalışın ve rakiplerinizle bölge ve kaynaklar için yarışarak hırslarınızı gerçekleştirin.

– Kasabanızı inşa edin. Diğer bina türleriyle birlikte bir salon, tren istasyonu, mağaza, değirmen ve kereste fabrikası inşa edin. Kasabanızı nasıl geliştireceğinize ve insanlarınızı nasıl koruyacağınıza siz karar verirsiniz.

– Maceracı kalın! Öğlen bir hesaplaşma yapın, vahşi doğaya giderek canavarları avlayın ya da belki bu uçsuz bucaksız toprakları atınız üzerinde keşfedin. Batı’da sayısız sürpriz sizi bekliyor.

– Güzel bayanların gözlerini üzerinize diktikleri anda duracakları romantik otele gidin. Onları dikkatle şımartın, sevginize karşılık versinler!

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (Apkcombo)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.