AndroidiOS

AFK Monster: Summon Legend TD iOS’dan sonra Android’de yayınlandı

AFK Monster: Summon Legend hem iOS hem de Android’de oynanabilir, ancak sürüm yalnızca ikinci platformda.

AFK Monster: Summon Legend TD, bir kule savunma mobil oyunudur. Geliştiriciler, Warcraft III’te olduğu kadar çabuk yaşlanmasını önleyecek karikatürize grafikler kullandılar.

Şu anda AFK Monster: Summon Legend TD, iOS ve Android’de oynanabilir, yalnızca ilki TestFlight uygulama test programını gerektiriyorsa, ikincisi doğrudan Google Play’den indirilebilir.

AFK Monster: Summon Legend TD’de oyuncu, eşyalarını canavarlardan koruyan fantezi karakterlerin kartlarını toplar ve yükseltir. Dövüşler gerçek zamanlı olarak gerçekleşir, sadece yeni birimleri çağırmanız ve aktif becerileri kullanmanız gerekir.

AFK Monster: Summon Legend TD’deki olay örgüsüne ek olarak zindanlar ve günlük görevler olduğunu unutmayın. Daha gelişmiş oyuncular, PvP arenasına katılabilecek ve gacha sistemi aracılığıyla daha nadir karakterleri çağırabilecek. Pekala, bu oyunda çok fazla zaman kaybetmemek için geliştiriciler, malzemelerin çıkarılmasını ve deneyimi otomatik hale getirdiler, yani AFK.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.