AndroidiOS

Arena Breakout tüm dünyada Android ve iOS için çıkışını yaptı

Arena Breakout global olarak çıkışını yaptı. Şimdi Google Play Store ve App Store üzerinden indirin. Oyunda Türkçe dil bulunmaktadır.

Arena Breakout’ta ilk sezon da başladı ve bununla birlikte geliştiriciler, bir karakter oluştururken kişiselleştirmek için daha fazla yol eklediler. Ayrıca yeni başlayanlar, kupaları ayrı bir odada diğer oyunculara gösterebilecek; koleksiyon, silah, rozet vb. yükleyebilirler.

Ayrıca Arena Breakout oyuncuları, malzemeleri takım arkadaşlarıyla paylaşabilmektedir. Sıralamalı maçları kazanmak için, jetonlar alarak nadir bulunan malzemelerle onları takas edebilirsiniz. Geliştiriciler ayrıca “çıplak oyuncuları”, yani maçlara tek bıçakla giren ve sıfırdan mümkün olduğunca çok malzeme almaya çalışanları cezalandırmaya karar verdiler . Bu tür oyuncular kendilerine otomatik olarak bir kadro bulamayacaklar.

Arena Breakout’ta yeni silahlar

  1. M24 keskin nişancı tüfeği;
  2. Av tüfeği SPR310;
  3. Tabanca F57;
  4. SVT (Kendinden yüklemeli tüfek Tokarev)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.