Android

Battle Prime Android, iOS APK

Battle Prime size unutulmaz bir deneyim sunuyor — bu çoklu oyunculu üçüncü kişi nişancı oyununa katılın, taktiklerinizi seçin, inanılmaz silah seçeneklerinin hepsini deneyin ve tüm bunlarla birlikte konsol seviyesindeki grafiklerin tadını çıkarın.

Mobil cihazınızı kullanarak yeni nesil savaşlarda bir numaralı oyuncu olun!

PRIME’INIZI SEÇİN

Prime olarak oynayın: benzersiz yeteneklerle evrensel avatarlar. Oyun tarzınızı seçin: devasa bir canavarın gücüne benzer bir güç ile herkesi yenecek misiniz yoksa şimşek hızıyla üstünlük mü kuracaksınız? Her Prime’ın kendi taktikleri vardır, o yüzden savaş tarzınızı seçin, kazanın ve hafızalara kazınacak müthiş savaşlarda zaferin keyfini sürün!

YÜKSEK ADRENALİNLİ AKSİYONUN TADINI ÇIKARIN

Dinamik 6v6 savaşlarda gücünüzü gösterin. Yeniden canlanmalarda Prime’lar arasında geçiş yapın, savaşın gidişatını değiştirmek ve kazanmak için yeteneklerinizi ve ekipmanlarınızı kullanın. Tüm düşmanlarınızı yenin, maksimum puanları kazanın ve derecelendirmenin en başına doğru yükselin.

ÖDÜLLER KAZANIN

Her zafer sizi en tepeye daha da yakınlaştırır. Kendinizi savaşlarda kanıtlayın, derece puanları kazanın ve geliştirmeleri açın — yeni Prime’lar, yeni silahlar ve takımlar!

ATMOSFERİ HİSSEDİN

Yeni nesil gerçekçi grafikleri deneyimleyin — harika görsel efektlerin, ayrıntılı karakterlerin ve haritaların tadını çıkarın! Battle Prime oyun motoru mobil cihazların birçoğu için optimize edilmiştir, böylece dinamik savaş sahnelerinin keyfini tümüyle sürebilirsiniz!

Abonelik Bilgileri:

* Abonelik ödemeleri, satın alma işleminizin onaylanmasıyla iTunes hesabınıza tahsil edilecektir.

* Abonelikler otomatik olarak yenilenecek ve cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece ödeme iTunes hesabınıza borçlandırılacaktır. Yenilemenin bedeli Abonelik Planınıza bağlıdır. Standart Abonelik Planlarımız:

* 3 günlük bir Deneme ile 1 haftalık Abonelik (4,99 USD)

* 1 aylık Abonelik (14.99 USD)

* 6 aylık Abonelik (59.99 USD)

Diğer para birimleri için, fiyat App Store Pricing Matrix’te aynı fiyat seviyesine karşılık gelir.

* Ücretsiz deneme süresi olan abonelik, otomatik olarak ücretli bir aboneliğe yenilenir. Ücretsiz deneme sürümünüzü otomatik yenilemeyi satın aldıktan sonra Hesap Ayarlarınızda iptal edebilir veya yönetebilirsiniz. İptal, mevcut abonelik süresinin son gününden 24 saat sonra geçerli olacak ve ücretsiz servise indirileceksiniz.

* Lütfen dikkat: ücretsiz deneme süresinde kullanılmayan herhangi bir kısmı (eğer teklif edilirse) ücretsiz deneme süresinde premium bir abonelik satın aldığınızda kaybedilir.

YENİLİKLER

YENİ BİR MOD: HASAT. Düşmanlarınla savaş ve kazanmak için jeton topla.

Açık alanlar ve birçok sığınaklar—yeni Harbor haritası neredeyse tüm oyun tarzları için mükemmel.

Çarpışmada belirli eylemleri gerçekleştirdiğinde, görsel doğrulama alırsın, örneğin, çarpışma başarımları.

Ganimet yolu eklendi. Bu sıralamadaki ilerlemeni ve bunlara karşılık gelen ödülleri gösterir.

Dengeleyici yükseltildi, atış etme iyileştirildi, önemli bölümler için daha fazla ödüller eklendi ve çok daha fazlası güncellendi.

Video İnceleme

Download iOS

Download ANDROID : Çok Yakında

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.