AndroidiOS

Android’de Arena Breakout’u şimdiden yükleyebilirsiniz bir de lite sürümü var

Arena Breakout test kullanıcıları oyunu hem ana sürüm hem de Lite sürüm olarak önceden yükleyebilir.

Arena Breakout, akıllı telefonlar için gerçekçi bir yağmacı nişancı oyunudur. 17 Şubat’ta bölgesel bir beta testi başlıyor, katılımcı ülkeler resmi web sitesinde bulunabilir. iOS’ta oyun oynayanların beta testine ancak Mart ayında girebileceklerini unutmayın, onlar için kesin bir tarih yok. Lite sürümünü resmi web sitesinden de indirebilirsiniz , daha erişilebilir grafiklere ve daha küçük bir istemci boyutuna sahiptir.

Toplamda, Arena Breakout 2 GB ağırlığındadır, ancak geliştiriciler en az 3 GB ayırmanızı önerir. Ayrıca orijinal istemcideki oyuncular, Lite sürümünde oynayan arkadaşlarıyla bir grup oluşturabilecekler. Oyunun önceden yüklendiğini ve hatta Amerikan Google Play aracılığıyla yapıldığını unutmayın.

Bu beta testi Android akıllı telefonlar için özel olarak tasarlandığından, Arena Breakout bir öykünücü aracılığıyla oynanamaz. Bu, emülatör kullanıcılarının yasaklanabileceği anlamına gelir.

Arena Breakout, oyuncuyu hayatta kalma dünyasına çeken 700’den fazla silah parçası ve 1.200’den fazla ses efekti içerir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.