AndroidiOS

Eternal Evolution Android, iOS, APK

Eternal Evolution , Google Play Güneydoğu Asya’da göründü. Bu, nadir yaratıkları toplamak için başka bir simülatördür.

Eternal Evolution, Filipinler’de Android’de kullanılabilen bir mobil projedir; iOS için sürüm bilgisi yok. Yazarların planladığı gibi, her şeyin manganızın genel güç düzeyine göre belirlendiği kısa görevlerden geçmeliyiz. RAID: Shadow Legends’da olduğu gibi , başarınız otomatik savaşlara, manganın oluşumuna ve pompalama seviyesine bağlıdır. Zaferler ve her hapşırma için bize ödüller ve hatta AFC’de verilir.

Eternal Evolution’daki temel taş sistemlerinden biri de savaş ağalarıdır. Hikayenin ilk bölümünü tamamladıktan sonra açılan üste elde edilebilirler, o zaman ilk özgür komutanı alırsınız. Kahramanlarınız seviye atladıkça yeni beceri yuvaları açılır.

Daha fazla savaş lordu elde etmek için, Eternal Evolution’ın geliştiricileri, Cinsaro Marsh konumunda patronların geçmesini tavsiye ediyor. Şema şudur – zorluk ne kadar yüksek olursa, komutan o kadar nadir düşer.

2022 en sevdiğiniz strateji mobil boşta oyun! Şimdi ön kayıt yaptırın, sonsuz evrensel arenada şampiyonlarınıza liderlik edin, tüm canavarları ezin ve kendi efsanelerinizi yaratın!

[Kahramanlık Arenası]
Sonsuz efsanevi savaşlar için tonlarca Terran, Atlas ve Wenfyr kahramanını çağırın. Destansı kahramanları eğitin ve geliştirin, yoldaki tüm düşmanları şarj etmek ve arenayı kontrol etmek için yeteneklerini stratejik ve özgürce serbest bırakın!

[Sonsuz Savaş Alanı]
Kaynak baskınları savaşı, afk yaptığınızda bile asla durmayacak, kahramanların her zaman gelişmesini ve güçlenmesini sağlar! Sadece uygun kahramanları farklı düşmanlara karşı gönderin!

[Fantezi Kahraman Dünyası]
Heyecan verici özel animasyon efekti, otantik ses efekti – Gerçek bir komutan olduğunuzu hissedin! Fantastik bir evrende dövüşlerin tam ve zevkli bir şekilde tadını çıkarın! Cesaretin sonsuz heyecan verici yolculuğunda, dövüş düğmesine dokunmanız ve sonsuz arenadaki kasırgaya binmeniz yeterli!

Eternal Evolution, Android OS 6.0+ ve RAM 2G+ gerektirir.

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/Eternal-Evolution-103043274749724

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Flipinler)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.