Arena Breakout Android, iOS Download

Arena Breakout, Tencent’ten bir yağmacı nişancı oyunudur. Şimdi CBT, Celestial Empire’daki oyun için devam ediyor. Okurlarımızla birlikte testi ziyaret ettik ve şimdi size orada ne olduğunu anlatacağız. İlk göze çarpan şey resim. Örneğin yakınlarda bir konak, arabalar veya bir yel değirmeni olabilir. Mekanlar geniş olmasına rağmen çok fazla eşyaya sahipler, bu nedenle av tüfeği sevenler kendilerini evlerinde hissedecekler.

Arena Breakout’ta düşmanı birkaç mermi için yok edebilirsiniz, ardından hemen ortadan kaybolur. Düşman savaşırsa, zaferden sonra bile “yaralarınızı sarmanız” gerekir. Bu, hem genel HP hem de örneğin kanama karşısında her türlü debuff için geçerlidir.

Hardcore’a gelince, mermi sayısı ve türü ancak şarjör silahtan çıkarılıp incelenerek öğrenilebilir. Mini harita yok, sadece çekimlerin yaklaşık yönü var. Birinci şahıs oynanışı, dost ateşinin olmaması resmi biraz bozsa da, köşeyi dikkatlice bakmanıza izin vermiyor. Yani, bir arkadaşınızın eliyle düşmana güvenle ateş edebilirsiniz. Sonuç olarak, Arena Breakout büyük bir hit oldu ve umarız dünya çapında bir sürüm alır.

“Dark Zone Breakout”, yeni bir sürükleyici karanlık bölge savaş alanı deneyimi yaratan, aslına uygun hardcore bir mobil oyundur!

Bu, bilinmeyenler ve tehlikelerle dolu, yüksek derecede taktik ve strateji özgürlüğüne sahip bir savaş alanıdır.Başarılı bir şekilde malzeme taşımak ve karanlık bölgeden tahliye etmek nihai hedefinizdir. Tüm yol boyunca malzemeleri arayabilir ve tam yükle geri dönebilirsiniz ya da pusuya düşüp her şeyinizi kaybedebilirsiniz.

Geri sayım başladı, hazırlanın ve dikkatli olun çünkü zorlu bir savaş olacak!

【Oyun özellikleri】

1. Savaş burada başlıyor

Savaşa girmeden önce savaş gücünüzü belirlemek için giriş ekipmanını seçmeniz gerekiyor.Tam elbise patron mu, yarı elbise sivil mi yoksa çıplak koşucu mu? Farklı stratejiler, farklı savaş deneyimi, her seçim hasatınızla yakından ilgilidir, bu yüksek derecede özgürlük kalp atışı mücadelesidir.

2. Altının çekilmesi güce bağlıdır

Savaşta çeşitli değerli malzemeleri toplayabilir veya haritadaki diğer oyuncular, haydutlar ve elit liderlerle savaşabilir, onlardan ganimet alabilir, sırt çantanıza koyabilir ve karanlık bölgeden çıkartabilirsiniz.

3. Dövüşmek ve dövüşmek

Kendinizi kırmak için farklı taktikler kullanmanız gerekir. İster dolambaçlı pusu, ister önden atış olsun, amacınız erzakla tahliye etmek olduğunu unutmayın.Düşmana nişan aldığınızda menzile de maruz kalabilirsiniz.

4. Geçin ve kazanın

Karanlık alanda başarılı bir şekilde ilerlediğiniz sürece topladığınız malzemeler sizin servetiniz olacak. Burada yaşam ve ölüm nihai zafer veya yenilgi değildir.Materyallerinizi başarılı bir şekilde ortaya çıkarmak ve servet birikimini gerçekleştirmek, oyuna girmeniz için temel eğlence olacaktır. Her hareketinize bağlı olarak eve dolu gelmek ya da her şeyi kaybetmek size kalmış.

5. Ateşli silahların ücretsiz modifikasyonu

Savaş alanını başarıyla geçtikten sonra, aksesuarları birleştirmek, ateşli silahları dönüştürmek ve bir sonraki karanlık bölge oyununa hazırlanmak için yüksek serbestlik dereceli gerçekçi ateşli silah dönüşüm sistemini kullanabilirsiniz. 500’den fazla cıvata aksesuarı, çeşitli mermi seçenekleri, kendi karanlık alan ateşli silahlarınızı yaratın!

Önizleme Videosu

Download Android APK

Download iOS (Ön Kayıt)

Resmi Web Sitesi

TapTap Üzerindeki Sayfası

2 comments

  1. Tunar dedi ki:

    Abi kayıt nasıl olunur?,

    • ersincaki dedi ki:

      Kardeşim test sürümü olduğu için kayıt limitine ulaşıldı ve artık yeni kayıtlar alınmadığı için kimse oynayamaz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.